Psychologická diagnostika – Morava

Psychologická diagnostika je proces, kterým se zjišťují a hodnotí psychologické vlastnosti jednotlivce. Tento proces se skládá z různých metod a technik, které jsou používány k získání informací o osobnosti, chování, emocích a myšlení jednotlivce.

1–10 firem z 238 nalezených Filtry

1P.F. art, spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(25)
Gromešova 769/4, Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Chceme seznámit odbornou i laickou veřejnost s nejdůležitějšími a nejnovějšími terapeutickými informacemi, poznatky a studiemi, ale i s velmi starými zkušenostmi, prověřenými věky, často neprávem zašlapanými do země komerčními zájmy, polopravdami a marketingovými manipulacemi farmaceutických firem.

2APROFES,s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Příkop 27/2a, Brno-Zábrdovice

Nabízíme přehled pracovních nabídek a zaměstnání. Poskytujeme psychologické i personální poradenství, psychologickou a pracovní diagnostiku.

3Cagaš Petr, Mgr.

Jsme privátní psychologická praxe a nabízíme psychologické poradenství i také diagnostika a manažerská a profesní diagnostika a dále dopravně-psychologické vyšetření řidičů.

4PhDr. Marie Vignatiová, psychologická poradna pro děti, dospělé a rodinu

Hlavní činností naší poradny z Brna je diagnostika a vedení problémů osobních a pracovních, problémů výchovných a výukových, potíží v rodinném a partnerském životě či poradenství k volbě studia. Nabízíme psychoanalytické konzultace.

5Pedagogicko-psychologická poradna Brno4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Zachova 561/1, Brno-Stránice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytujeme služby v oblasti psychologie a speciální pedagogiky pro děti, dospělé a i pro náctileté. Dále jsou služby určeny pro rodiče a prarodiče.

6Beata Nour Mohammadi PhDr.

Ambulance klinické psychologie a psychoterapie. Specializace - Rogersovská psychoterapie. Zaměřuji se především na psychoterapii osob s klinickou diagnózou (deprese, psychózy...). Soudní znalectví v oboru klinická psychologie.

7Diagnostický ústav pro mládež, středisko výchovné péče a školní jídelna, Brno,…

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Veslařská 345/246, Brno Bezdlužná

Diagnostické zařízení pro mládež ve věku 15 až 18 let přijatých na základě soudního rozhodnutí.

8Pedagogicko-psychologická poradna Břeclav, příspěvková organizace1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bří. Mrštíků 2131/30, Břeclav
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Pedagogicko-psychologická poradna Břeclav. Zatímco standardní služby poradny jsou klientům poskytovány zdarma, nadstandardní služby jsou hrazeny klienty. Doplňková činnost slouží k lepšímu využití odborného potenciálu pracovníků poradny, nesmí však být realizována na úkor její hlavní činnosti. Ceny…

9Pedagogicko-psychologická poradna Hodonín, přspěvková organizace2 pobočky

P. Jilemnického…, Hodonín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme a poskytujeme služby pedagogické a psychologické poradny.Pedagogicko-psychologická poradna, příspěvková organizace, je zřizována Jihomoravským krajem a poskytuje rozsáhlou psychologickou a speciálně-pedagogickou péči klientům ve věku od 3 let až do ukončení středního vzdělání.

10Psychocentrum Domeček Hodonín, o.p.s.

"Chceme být prospěšní - chceme pomáhat". Hlavním těžištěm práce Psychocentra Domeček Hodonín, o.p.s. je individuální přístup a celodenní kontakt s lidmi, kteří se ocitli v životní krizi. Z té se je v Psychocentru alespoň částečně snažíme dostat a znovu nastartovat pro běžný život. Poskytujeme…


Firmy v dalších lokalitách


Psychologická diagnostika v lokalitě Morava – detailní popis

Psychologická diagnostika se používá v mnoha oblastech, jako jsou klinická psychologie, školství, zaměstnání a výzkum.

v oblasti Morava se psychologická diagnostika používá v různých oblastech. Například v oblasti školství se používá k identifikaci speciálních vzdělávacích potřeb studentů. Psychologové provádějí testy a hodnotí výsledky, aby mohli poskytnout podporu a pomoc studentům s různými potřebami.

V oblasti zaměstnání se psychologická diagnostika používá k posouzení schopností a dovedností uchazečů o práci. Psychologové používají testy a hodnotí výsledky, aby mohli poskytnout doporučení zaměstnavatelům ohledně nejvhodnějších kandidátů.

Psychologická diagnostika se skládá z různých metod a technik. Některé z nejčastěji používaných metod jsou:

1. Testy osobnosti - tyto testy se používají k zjištění různých aspektů osobnosti, jako jsou preference, zájmy, postoje a chování.

2. Inteligentní testy - tyto testy se používají k posouzení kognitivních schopností, jako jsou verbální a nonverbální schopnosti, paměť a logické myšlení.

3. Projektivní testy - tyto testy se používají k zjištění nevědomých myšlenek a pocitů jednotlivce. Tyto testy zahrnují například Rorschachův test nebo TAT test.

Psychologická diagnostika je důležitým nástrojem pro získání informací o jednotlivcích. Pomáhá psychologům a dalším odborníkům v oblasti psychologie poskytnout podporu a pomoc jednotlivcům v různých oblastech.