Psychologická diagnostika – Morava

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Pedagogicko-psychologická poradna Břeclav, příspěvková organizace1 pobočka

Bří. Mrštíků 2131/30, Břeclav
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

Pedagogicko-psychologická poradna Břeclav. Zatímco standardní služby poradny jsou klientům poskytovány zdarma, nadstandardní služby jsou hrazeny klienty. Doplňková činnost slouží k lepšímu využití odborného potenciálu pracovníků poradny, nesmí však být realizována na úkor její hlavní činnosti. Ceny…

2Cagaš Petr, Mgr.

Jsme privátní psychologická praxe a nabízíme psychologické poradenství i také diagnostika a manažerská a profesní diagnostika a dále dopravně-psychologické vyšetření řidičů.

3PhDr. Marie Vignatiová, psychologická poradna pro děti, dospělé a rodinu

Hlavní činností naší poradny z Brna je diagnostika a vedení problémů osobních a pracovních, problémů výchovných a výukových, potíží v rodinném a partnerském životě či poradenství k volbě studia. Nabízíme psychoanalytické konzultace.

4Pedagogicko-psychologická poradna Brno4 pobočky

Zachova 561/1, Brno-Stránice
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Poskytujeme služby v oblasti psychologie a speciální pedagogiky pro děti, dospělé a i pro náctileté. Dále jsou služby určeny pro rodiče a prarodiče.

5Pedagogicko-psychologická poradna Hodonín, přspěvková organizace2 pobočky

P. Jilemnického…, Hodonín
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Provozujeme a poskytujeme služby pedagogické a psychologické poradny.Pedagogicko-psychologická poradna, příspěvková organizace, je zřizována Jihomoravským krajem a poskytuje rozsáhlou psychologickou a speciálně-pedagogickou péči klientům ve věku od 3 let až do ukončení středního vzdělání.

6Psychocentrum Domeček Hodonín, o.p.s.

"Chceme být prospěšní - chceme pomáhat". Hlavním těžištěm práce Psychocentra Domeček Hodonín, o.p.s. je individuální přístup a celodenní kontakt s lidmi, kteří se ocitli v životní krizi. Z té se je v Psychocentru alespoň částečně snažíme dostat a znovu nastartovat pro běžný život. Poskytujeme…

7Mgr. Soňa Bajerová - Psychologické poradenství a diagnostika

Psychologické poradenství a diagnostika pro děti, dospívající a dospělé.

8Institut psychologických služeb, s. r. o.

Týmy našich specialistů poskytují psychologické služby založené na bohatých zkušenostech z praxe i nejaktuálnějších poznatcích oboru. Patříme mezi přední specialisty v oboru, kteří kvalitou dnešních služeb buduji psychologii zítřka.

9ZEHNAL OTTO Mgr. KLINICKÝ PSYCHOLOG, AKREDITOVANÝ DOPRAVNÍ PSYCHOLOG

Tř. 1. máje 1614, Hranice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Klinický psycholog a psychoterapeut a akreditovaný dopravní psycholog.

10Morávek Svatopluk, PhDr.

Poskytuji služby z oblasti klinické psychologie pro dospělé, dospívající i dětský věk. Psychoterapie, psychologická diagnostika, poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Psychologická diagnostika v lokalitě Morava – detailní popis

V oboru Psychologická diagnostika najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.