Psychologické poradny – Uherské Hradiště

Psychologie je věda, která se zabývá lidským chováním, mentálními procesy a tělesným děním. Cílem psychologie je zvýšení lidské spokojenosti a mentálního zdraví. Přehled psychologických poraden v lokalitě Uherské Hradiště.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Základní škola, Uherské Hradiště, Sportovní 777, příspěvková organizace

Základní škola sportovní poskytuje základní vzdělání v 1. - 9. ročníku. Vytváříme pro naše žáky co nejlepší studijní a sportovní podmínky. Budova školy je rozdělena na dva učební bloky. Budova A - navštěvují hlavně žáci 2. stupně. Jsou zde vybavené odborné učebny pro výuku hudební výchovy, výtvarné…

2Základní škola a Mateřská škola Traplice, okres Uherské Hradiště

Základní školu navštěvují žáci především z obcí Jankovice, Košíky, Sušice a Traplice. Od 1. ledna 2003 je součástí školy také Mateřská škola Traplice, kterou navštěvuje 42 dětí a kde pracují tři pedagogičtí pracovníci a dva správní zaměstnanci. Ve škole pracuje třináct pedagogických pracovníků, dvě…

4Centrum poradenství pro rodinné a partnerské vztahy, příspěvková organizace …4 pobočky

Snažíme se pomáhat rozpoznávat a řešit příčiny a důsledky osobních, partnerských nebo rodinných problémů a krizí. Podporujeme obnovení psychické rovnováhy a uplatnění vlastních sil. Nabízíme sociálně-psychologické a psychoterapeutické služby. Provozujeme intervenční centrum, dále centrum mediace.

5LUISA

Poskytujeme psychologickou pomoc v závažných životních situacích, poradenství a terapii v oblasti závislostí a sociální patologie.

6Krajská pedagogicko-psychologická poradna a Zařízení pro další vzdělávání…7 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(28)
Předbranská 415, Uherský Brod Bezdlužná

Provozujeme pedagogicko-psychologické poradny. Poskytuje poradenství i preventivní služby dětem, rodičům a pedagogickým pracovníkům škol i školských zařízení.

7Krajská pedagogicko-psychologická poradna a Zařízení pro další vzdělávání…7 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(28)
Františkánská 1256, Uherské Hradiště Bezdlužná

Provozujeme pedagogicko-psychologické poradny. Poskytuje poradenství i preventivní služby dětem, rodičům a pedagogickým pracovníkům škol i školských zařízení.

8Oblastní charita Uherské Hradiště - Občanská poradna6 poboček

Velehradská třída…, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Informace či rady a pomoc všem lidem, kteří se na nás obrátí z důvodu nepříznivé sociální situace nebo proto, že jim toto nebezpečí hrozí a nedokáží ji řešit vlastními silami.


Psychologické poradny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Psychologické poradny v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Psychoterapeutické centrum

V našem psychoterapeutickém centru vám nabízíme služby v oboru:

 • Psychologické poradenství (individuální, partnerské, manželské, rodinné)
 • Klinická psychologie
 • Psychoterapie
 • Krizová intervence
 • Koučování

Poskytujeme léčbu nejčastějších potíží:

 • Emoční potíže (dlouhodobý stres, úzkosti, strach, deprese)
 • Psychosomatické potíže
 • Náročné životní situace
 • Nízké sebevědomí
 • Sexuální orientace
 • Partnerské vztahy
 • Mezilidské vztahy
 • Chronická únava
 • Ztráta životního smyslu

Poradna pro rodinu

V poradně pro rodinu nabízíme partnerům, manželům, rodinám i jednotlivcům, kteří jsou v obtížné životní situaci, psychologické poradenství, partnerské poradenství, manželské poradenství, rodinné poradenství, rodinnou terapii, rozvodové a porozvodové poradenství, sociální poradenství, psychoterapeutické služby a sociálně-právní služby

Pedagogicko-psychologická poradna

Nabízíme psychologickou a speciálně-pedagogickou péči dětem (ve věku 3 až 19 let), jejich rodičům, pedagogickým pracovníkům škol a školských zařízení. 

Přejete si online konzultaci z pohodlí vašeho domova? Využijte psychologickou poradnu online nebo psychoterapické sezení online.