Psychologické poradny – Přerov

Psychologie je věda, která se zabývá lidským chováním, mentálními procesy a tělesným děním. Cílem psychologie je zvýšení lidské spokojenosti a mentálního zdraví. Přehled psychologických poraden v lokalitě Přerov.

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1TELEMENS s.r.o. - PSYCHOSOCIÁLNÍ CENTRUM

Psychosociální centrum v Přerově je nestátní zdravotnické zařízení. Poskytuje komplexní péči lidem s duševními poruchami a psychickými problémy. Je zde k dispozici i Denní stacionář s psychoterapeutickou péčí. O klienty se ve spolupráci starají psychiatři, kliničtí psychologové a psychiatrické…

2PaedDr. et BC. Eva Stryková

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Loučkách 2340, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabývám se komunikačními obtížemi dětí a dospělých jako je dyslalie, dysfázie, afázie, mutismus, balbuties, tumultus, dysartrie, palatolalie, SP, DMO, autismus. Nabízím poradenské služby a konzultace.

3SNADNO, z.s. Přerov

S nadějí a důvěrou naprosto otevřeně.

4KAPPA HELP občanské sdružení1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Boženy Němcové 101…, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Centrum se zabývá poskytováním pomocí lidem, kteří se dostali do tíživé sociální situace a hrozí jim vyloučení na okraj společnost. Dále se zabývá primární prevencí a zajišťuje nízkoprahové zařízení pro děti a mládež.

5ZEHNAL OTTO Mgr. KLINICKÝ PSYCHOLOG, AKREDITOVANÝ DOPRAVNÍ PSYCHOLOG

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tř. 1. máje 1614, Hranice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Klinický psycholog a psychoterapeut a akreditovaný dopravní psycholog.

6Autoškola Club Česká republika s.r.o.11 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Bartošova 1940/24, Přerov I-Město

Provoz autoškoly s nabídkou školení řidičů, kondičních jízd a zajištění vrácení řidičského oprávnění. Dále zajišťujeme dopravní psychologické testy a poskytujeme krátkodobé kurzy hospodárné a defenzivní jízdy a přípravu pro učitele autoškol. Provozujeme autobusovou dopravu.

7Mgr. Jurečková Veronika - masáže

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Zahradní 1325, Lipník nad Bečvou Bezdlužná

Specializuji se na aromaterapii a relaxační holistickou aromaterapeutickou masáž. Aromaterapie je terapeutická metoda využívající léčivých vlastností aromatických (neboli éterických = esenciálních) olejů. Jsou to aromatické látky obsažené v rostlinách a získávané povětšinou parovodní destilací.

8Dreslerová Iveta, Mgr.- psychoterapie

Zborovská 1245, Hranice - I-Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji ordinaci klinické psychologie a psychoterapii.

9PhDr. Jana Gebauerová

PhDr. Jana Gebauerová, se sídlem Teličkova 2/2, 751 24, Přerov II-Předmostí, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Psychologické poradenství a diagnostika Výroba, obchod a služby…

10MUDr. Lenka Stáňová

MUDr. Lenka Stáňová, se sídlem Sušilova 1836/23, 750 02, Přerov I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2014. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…


Psychologické poradny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Psychologické poradny v lokalitě Přerov – detailní popis

Psychoterapeutické centrum

V našem psychoterapeutickém centru vám nabízíme služby v oboru:

 • Psychologické poradenství (individuální, partnerské, manželské, rodinné)
 • Klinická psychologie
 • Psychoterapie
 • Krizová intervence
 • Koučování

Poskytujeme léčbu nejčastějších potíží:

 • Emoční potíže (dlouhodobý stres, úzkosti, strach, deprese)
 • Psychosomatické potíže
 • Náročné životní situace
 • Nízké sebevědomí
 • Sexuální orientace
 • Partnerské vztahy
 • Mezilidské vztahy
 • Chronická únava
 • Ztráta životního smyslu

Poradna pro rodinu

V poradně pro rodinu nabízíme partnerům, manželům, rodinám i jednotlivcům, kteří jsou v obtížné životní situaci, psychologické poradenství, partnerské poradenství, manželské poradenství, rodinné poradenství, rodinnou terapii, rozvodové a porozvodové poradenství, sociální poradenství, psychoterapeutické služby a sociálně-právní služby

Pedagogicko-psychologická poradna

Nabízíme psychologickou a speciálně-pedagogickou péči dětem (ve věku 3 až 19 let), jejich rodičům, pedagogickým pracovníkům škol a školských zařízení. 

Přejete si online konzultaci z pohodlí vašeho domova? Využijte psychologickou poradnu online nebo psychoterapické sezení online.