Dětské středisko – Morava

Dětské středisko v oblasti Morava je ideálním místem pro děti, které chtějí strávit prázdniny aktivně a zábavně. Středisko se nachází v klidné části obce, obklopené přírodou a nabízí širokou škálu aktivit pro děti různého věku.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní…2 pobočky

Hlinky 55/140, Brno Bezdlužná

Provozujeme diagnostistické zařízení pro první kontakt s dětmi s nařízenou ústavní výchovou.

2Dům dětí a mládeže Brno, Helceletova, příspěvková organizace

Dům dětí a mládeže se již řadu let zabývá pořádáním kulturně sociálních akcí pro děti, mládež, ale i rodiče. Organizujeme dětské tábory, výtvarné, keramické, jazykové, taneční kroužky a hlídání dětí. Dále předškolní kurzy a kurzy pro dospělé, jako jsou hodiny jógy a taichi, angličtiny a…

3Diagnostický ústav pro mládež, středisko výchovné péče a školní jídelna, Brno,…

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Veslařská 345/246, Brno Bezdlužná

Diagnostické zařízení pro mládež ve věku 15 až 18 let přijatých na základě soudního rozhodnutí.

4Nemocnice TGM Hodonín, příspěvková organizace

2.5
★★★★★
★★★★★
(65)
Purkyňova 2731/11, Hodonín Bezdlužná

Nemocnice TGM Hodonín:oddělení nemocnice poskytuje:Ambulantní část,Lůžková část,Oddělení laboratorní medicíny,Radiodiagnostické oddělení,Rehabilitační oddělení,Oddělení léčebné výživy,Dopravní zdravotní služba,Lékárna.Pacienti a veřejnost:Informace pro pacienty,Práva pacientů,Charta práv…

5Charita Strážnice

4.3
★★★★★
★★★★★
(9)
Kovářská 396, Strážnice Bezdlužná

Charita Strážnice je nestátní nezisková církevní organizace působící v oblasti sociální a humanitární pomoci na území města Strážnice a blízkého okolí. Nabízíme dřevěné hračky, kojenecký i dětský textil, bytové doplňky a náboženské předměty. E-shop. Naše charita se orientuje na tyto aktivity:…

6Dětský domov se školou, základní škola a středisko výchovné péče, Šumperk

Vyhlídka 369, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme dětský domov a základní školu pro děti s poruchami učení. Nabízíme služby logopedické poradny.

7MUDr. Dana Polachová s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Fialova 917, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Hledáte pro své dítě odbornou zdravotní péči? Již nehledejte. Pediatr MUDr. Polachová v Šumperku je tu pro Vás i Vaše dítě. Naši ordinaci naleznete v budově zdravotního střediska zřízeného z vily Hany Benešové v přízemí a vchod je situovaný z boku budovy, směrem ze zahrady. Máme taktéž infekční…

8MEDIKIDS s.r.o.- MUDr. Radana Osmančíková

4.7
★★★★★
★★★★★
(18)
Horymírova 2910/1, Ostrava- Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pracuji jako praktická lékařka pro děti a dorost. Moje ambulance sídlí v prostoru zdravotního střediska v Ostravě Zábřehu.

9KONVERGA, společnost s ručením omezeným

KONVERGA, společnost s ručením omezeným, se sídlem Petřvald 1-Petřvald 284, 742 60, Petřvald -Petřvald, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 3585, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1992.…

10Honigová Martina, MUDr.

Provoz dětského zdravotního střediska. Poskytování péče od narození dítěte.


Firmy v dalších lokalitách


Dětské středisko v lokalitě Morava – detailní popis

Co dětské středisko nabízí:

1. Kvalifikovaný personál - Dětské středisko zaměstnává kvalifikované a zkušené pedagogy, kteří mají bohaté zkušenosti s vedením dětských skupin. Personál se stará o děti po celou dobu pobytu a zajišťuje bezpečnost a pohodlí.

2. Široká škála aktivit - Děti se mohou účastnit různých aktivit, jako jsou sportovní hry, výtvarné dílny, tvořivé workshopy, výlety do okolí a mnoho dalšího. Program je přizpůsoben věku dětí a zahrnuje jak individuální aktivity, tak i skupinové hry.

3. Moderní vybavení - Dětské středisko disponuje moderním vybavením, které zahrnuje například sportovní hřiště, bazén, hernu, knihovnu a další. Všechny prostory jsou přizpůsobeny potřebám dětí a zajišťují maximální pohodlí a bezpečnost.

4. Stravování - Děti jsou stravovány v jídelně, kde jsou připravovány kvalitní a zdravé pokrmy. Jídla jsou přizpůsobena potřebám dětí a zahrnují jak tradiční českou kuchyni, tak i mezinárodní speciality.

5. Přátelská atmosféra - Dětské středisko je místem, kde se děti mohou setkat s novými kamarády a prožít nezapomenutelné zážitky. Přátelská atmosféra a pozitivní energie jsou základem pro úspěšný pobyt.

Dětské středisko v oblasti Morava je ideálním místem pro děti, které chtějí strávit prázdniny aktivně a zábavně. Kvalifikovaný personál, široká škála aktivit, moderní vybavení, kvalitní stravování a přátelská atmosféra jsou zárukou nezapomenutelného pobytu.