Psychologie v dopravě – Morava

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

1Cagaš Petr, Mgr.

Jsme privátní psychologická praxe a nabízíme psychologické poradenství i také diagnostika a manažerská a profesní diagnostika a dále dopravně-psychologické vyšetření řidičů.

2PhDr. Martina Kopečková - Akreditovaný dopravní psycholog

Dopravně psychologická vyšetření realizujeme s ohledem na platnou legislativu, respektujeme etický kodex a řídíme se metodikou schválenou Asociací dopravních psychologů ČR. Provádíme psychotesty pro řidiče.

3Charita sv. Vojtěcha Slavičín1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Komenského 115, Slavičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajištění charitativní a humanitární pomoci určené lidem v nouzi. Dále poskytovaní pečovatelské služby, osobní asistence i denního centra Maják. Nabídka i bez časového omezení v přirozeném sociálním prostředí osob či při činnostech, které osoba potřebuje.

4Kariérový a personální servis s.r.o.

Provádíme dopravně psychologické vyšetření řidičů (máme akreditace u MD ČR). Dále i profesní psychodiagnostiku pro různé pracovní pozice. Mimo jiné realizujeme firemní vzdělávací programy v oblasti Soft Skills, Assessment Centre, zaměřené na rozvoj osobnosti, na zvládání stresu, Teambuildingové…

5Základní škola, Uherské Hradiště, Sportovní 777, příspěvková organizace

Základní škola sportovní poskytuje základní vzdělání v 1. - 9. ročníku. Vytváříme pro naše žáky co nejlepší studijní a sportovní podmínky. Budova školy je rozdělena na dva učební bloky. Budova A - navštěvují hlavně žáci 2. stupně. Jsou zde vybavené odborné učebny pro výuku hudební výchovy, výtvarné…

6Institut psychologických služeb, s. r. o.

Týmy našich specialistů poskytují psychologické služby založené na bohatých zkušenostech z praxe i nejaktuálnějších poznatcích oboru. Patříme mezi přední specialisty v oboru, kteří kvalitou dnešních služeb buduji psychologii zítřka.

7ZEHNAL OTTO Mgr. KLINICKÝ PSYCHOLOG, AKREDITOVANÝ DOPRAVNÍ PSYCHOLOG

Tř. 1. máje 1614, Hranice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Klinický psycholog a psychoterapeut a akreditovaný dopravní psycholog.

8Autoškola Club Česká republika s.r.o.11 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Bartošova 1940/24, Přerov I-Město

Provoz autoškoly s nabídkou školení řidičů, kondičních jízd a zajištění vrácení řidičského oprávnění. Dále zajišťujeme dopravní psychologické testy a poskytujeme krátkodobé kurzy hospodárné a defenzivní jízdy a přípravu pro učitele autoškol. Provozujeme autobusovou dopravu.

9Pisak Jan, Mgr.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Balzacova 1188/6, Havířov Bezdlužná

Pracuji jako dopravní psycholog akreditovaný Ministerstvem dopravy ČR. Provádím psychotesty pro řidiče v Moravskoslezském kraji.

10MUDr. Lenka Stáňová

MUDr. Lenka Stáňová, se sídlem Sušilova 1836/23, 750 02, Přerov I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2014. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…


Firmy v dalších lokalitách


Psychologie v dopravě v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Psychologie v dopravě najdete 33 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 30 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Morava.