Topení a topenářství – Zlín

1–10 firem z 73 nalezených Filtry

1Přecechtěl Břetislav - vodo-topo-plyn

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Kopec 721, Halenkovice Bezdlužná

Specializuji se na rozvody vody, kanalizace, ústředního topení a plynu v rodinných domech i průmyslových objektech. Provádím rekonstrukce koupelen a bytových jader. Vyměňuji a montuji ohřívače vody, solární systémy, podlahové vytápění a plynové kotle. Zajistím projektovou dokumentaci. Používám měď…

2INPRA, spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Přístav 304, Zlín Bezdlužná

Specializuji se na veškeré instalatérské, topenářské a plynařské práce. Dodávka materiálu, montáž kotlů, tlakových nádob, montáž otopných těles.

3IZOLACONTA,s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej instalatérského a topenářského příslušenství. V našem sortimentu naleznete upevňovací systémy, kanalizační a podlahové vpustě, hmoždinky, krytky na potrubí, PVC pásky, spojky a spony. Dále dodáváme obalový materiál.

4Rajnoch Jaroslav- Instalatérství Plynařství Topenářství

Zabývám se také solárními systémy a rekonstrukcemi na klíč. Nabízím instalatérské, plynařské a topenářské práce. Zabývám se montážemi a opravami rozvodů, výměnou vodoměrů, instalacemi radiátorů, čištěním odpadů i kanalizací. Poskytuji demontáž plynových přípojek včetně revizí spotřebičů. Servisuji…

5Besta - Z a.s.

Naším oborem je výroba a montáž ocelových konstrukcí, technologického zařízení či potrubí a strojů. Provádění montáží zdravotních instalací a ústředního vytápění.

7Elšík Kamil - instal HEL

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Rovinka 243, Zlín Bezdlužná

Topení a rozvody vody, rekonstrukce rozvodů vody, topení nebo plynu.

8VALBAU, s.r.o.

Náves 73, Zlín Bezdlužná

Bednění stěnové, stropní, vodo - topo, rekonstrukce rodinných domů, řezání, vrtání betonu.

9ESTOL Zlín, s.r.o.

Naše firma nabízí kompletní elktroinstalační práce včetně hromosvodů, domácích telefonů. Dále se firma zabívá elektro vytápěním a díky dlouholeté praxi v oboru jsme vám schopni garantovat služby na profesionální úrovni.

10Rozum Radek- Instalatérství topenářství

Díly I 2927, Zlín Bezdlužná

Instalatérské a topenářské práce i čištění kanalizací. Obchodní činnost, vodo-topo systémy Giacomini, tepelná technika Viessmann, čištění kanalizací.


Topení a topenářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Topení a topenářství v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Topení a topenářství najdete 73 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 66 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 22 firem v regionu Zlín.