Topení a topenářství – Znojmo

1–10 firem z 43 nalezených Filtry

1Správa nemovitostí města Znojma, příspěvková organizace2 pobočky

Pontassievská 317/14, Znojmo
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Naši hlavní činností je: - komplexní správa v oblasti bydlení ve vlastnictví města Znojma - zajišťování záležitostí v zájmu města při správě domovního fondu a dalších nemovitostí ve vlastnictví města Znojma - správa úseku tělovýchovy a sportu, provozování sportovních zařízení - zabezpečení…

2Ambitherm, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Dobšická 3579/15, Znojmo Bezdlužná

Naším oborem je velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérských a topenářských materiálů.

3ES systems produkt, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Dobšická 7, Znojmo Bezdlužná

Naším oborem je výroba a prodej úsporných skleněných infra panelů fungujících na principu akumulace s možností umístění na stěnu i strop.

4STAVOMONTÁŽE EDS Brno, s.r.o. (pobočka Znojmo)1 pobočka

Provádíme montáže i rekonstrukce ústředního topení, kotelen, výměníkových stanic, tepelných izolací a rozvodů plynu i vody.

5UNIMA, v.o.s.

Prodej zařizovacích předmětů do koupelen, kuchyní a sociálních zařízení. Provádíme rekonstrukce sociálních zařízení a montáž sprchových koutů a van.

6FATO Hlaváč, s.r.o.

Naše firma je na trhu již 12 let. Provádíme kompletní služby v oblastech topení, instalatérské práce, zednické práce. Provádíme výstavbu i rekonstrukci koupelny, obkladačské, vodoinstalatérské, topenářské práce, obklady, dlažby.

7BYTOVÁ ÚDRŽBA s.r.o.

Údržba budov, čištění kanalizace, vodoinstalace,servis a revize plynových spotřebičů, plynoinstalační práce, topenářské práce, jeřábnické práce. Pokládání podlah s možností zakoupení podlahy.

8Březina Pavel - instalatérství

Višňové 208, Višňové
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Máme dlouholeté zkušenosti s montáží - voda - topení - plyn - kanalizace. Rekonstrukce kotelen - bytů - rod. domů - průmyslových objektů. Zabýváme se i rekuperací vzduchu. K dispozici mimo pracovní dobu jsme po telefonické nebo písemné dohodě.

9Leikep Tomáš

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Petrovice 121, Moravský Krumlov

Provádíme topenářské, instalatérské práce a vodoinstalace.

10GIENGER spol. s r.o. (pobočka Znojmo)42 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dobšická 3579/15, Znojmo

Nabízíme topenářskou, instalační, klimatizační a solární techniku. Provozujeme velkoobchod s technickým zařízením budov.


Topení a topenářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Znojmo


Topení a topenářství v lokalitě Znojmo – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Topení a topenářství najdete 43 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 39 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 13 firem v regionu Znojmo.