Topení a topenářství – Blansko

1–10 firem z 61 nalezených Filtry

1IKM s.r.o.

Brněnská 74/11, Blansko
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se výstavbou bytových i průmyslových staveb včetně zateplování, rekonstrukcemi a přestavbami objektů či demolicemi. Nabízíme komplexní stavební práce -zámečnické, vodoinstalatérské, sádrokartonářské, tesařské, obkady a dlažby, malířské práce a mnoho dalších. Nabízíme realizaci prací v…

2GIENGER spol. s r.o.42 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Svitavská 500/7, Blansko

Velkoobchod s činností v oboru technického zařízení budov. Nabídka topenářské, instalační, klimatizační a solární techniky.

3Dudek Jiří, Ing.

Děláme projekce a realizace a servis technických zařízení budov a také se zabýváme instalacemi a revizemi a servisem plynových zařízení a tlakových nádob.

4Škrabal Michal - VODA-PLYN-TOPENÍ

2.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Ant. Dvořáka 1387/12, Blansko Bezdlužná

Provádíme montáže vody a topení i také plynu. Nabízíme Vám komplexní služby nejen pro Vaši domácnost. Sídlíme ve městě Blansko, ale naše služby poskytujeme i v okolních městech jako Černá Hora, Rájec-Jestřábí, Boskovice, Kunštát, Svitávka, Adamov, Kuřim , Letovice a další. Větší zakázky realizujeme…

5Stix Rostislav

Provozujeme a nabízíme služby kominictví i také instalatérství a topenářství.

6BIOFIRE s.r.o.

Náměstí Svobody 9…, Blansko
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Stavíme klasická kachlová kamna a krby a krbová kamna nové koncepce bez kovové vložky a topidla jsou postavena z kvalitních žáruvzdorných surovin jako je šamot a kachle a speciální tmely a omítka a dále i kamna mají vysokou účinnost a vynikající akumulaci.

7ECONO-HEAT CZ s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Těchov 298, Těchov

Nabízíme elektrické topné panely. Panely Econoheat se vyrábí z nehořlavého vlákninového materiálu s laminovanou sítí proudových kabelů mezi dvěma panelovými polovinami. Dvoumetrová šňůra se zalitou zástrčkou je se sítí spojena pomocí speciálně vyvinutého konektoru.

8WELDING STARS s.r.o.

Blanenská 86, Rájec
Otevřeno do 15:30

Nabízím zámečnické práce, topenářské a vodoinstalační práce.

9Klíma Zdeněk- Voda - Topení - Cetkovice

Zaměřujeme se na topenářské práce, vodoinstalace a svářečské práce. Provádíme podlahové vytápění, rozvody vody a topení, rekonstrukce koupelen, výměny stoupaček, montáž el. ohřívačů vody Dražice a Tatramat, montáž kotlů a topných zařízení. Zajišťujeme servis kotlů na tuhá paliva, automatických…

10Kalas Jiří

Opravy a údržby rozvodů vody, odpadů, plynu, ústředního topení a solárních systémů.


Topení a topenářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Topení a topenářství v lokalitě Blansko – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Topení a topenářství najdete 61 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 55 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 18 firem v regionu Blansko.