Topení a topenářství – Břeclav

1–10 firem z 69 nalezených Filtry

1IVK, spol. s r.o.2 pobočky

Bratislavská 7, Hustopeče u Brna
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Půjčujeme a prodáváme nářadí pro řemeslníky a kutily - vrtačky, brusky, kladiva, pily, sekačky, křovinořezy, zahradní traktory a další. Poskytujeme záruční a pozáruční servis. Půjčovna nářadí je součástí každé prodejny.

2Osička Marek- VODO-TOPO-PLYN

2.3
★★★★★
★★★★★
(26)
Morávky 1453, Velké Bílovice Bezdlužná

Naše firma se specializuje na činnosti v oboru VODA - TOPENÍ - PLYN. Nabízíme kompletní poradenské, dodavatelské, projektové, revizní a montážní služby na klíč. Zakládáme si na seriozním jednání, výběru kvalitních materiálů, výrobků a regulačních prvků s ohledem na jejich pozdější bezporuchový a…

3Vodo-plasttop s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(35)
K Vápence 1617/12, Mikulov Bezdlužná

Provoz koupelnového studia.

4GASZCZYK PETR-TOPMONT

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Rybáře 26/10, Tvrdonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Hlavním předmětem činnosti firmy je dodávka a montáž vodoinstalace, kanalizace, ústředního vytápění, plynoinstalace, solárních a zavlažovacích systémů.

5Loučka Miroslav - ELEKTRO-VODO-TOPO

Lednická 729/159, Břeclav-Charvátská…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma Miroslava LOUČKY podniká v současné době v široké škále níže uvedených oborů... Provádíme vodoinstalace, plynoinstalace, elektroinstalace, topenářství, servis plynových spotřebičů, včetně projekce.

6FaN Elektroinvest, s.r.o.

Nádražní 1412/37D, Hustopeče
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Máme velkoobchodní a maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu, sortiment svítidel i jistící a modulové přístroje.

7Kalianko Radim - voda, plyn, topení

4.8
★★★★★
★★★★★
(21)
Husova 596, Drnholec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme montáže a instalace plynu, vody a topení, rozvody centrálních vysavačů, realizace závlahových a solárních systémů. Provádíme výstavby koupelen a bytových jader na klíč. Montujeme krby a krbová kamna a prodáváme vodoinstalační materiál.

8A-TECHNOLOGY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Bratislavská 2808, Břeclav Bezdlužná

Konec drahému vytápění. Pomůžeme vám najít úsporné komplexní řešení pro vytápění a chlazení vašeho domova nebo firmy. V naší nabídce naleznete podlahové topení, tepelná čerpadla, ohřívače vody, klimatizace nebo větrání s rekuperací. Pro vinaře nabízíme systémy řízeného kvašení.

9OČENÁŠEK a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(14)
Bratislavská 392/77, Podivín

Jsme tradiční český výrobce koupelnových a designových radiátorů a naší specializací jsou nerezové a dále chromové radiátory i také zakázková výroba a to podle přání zákazníka a dodáváme příslušenství a madla a háčky a elektrické topné tyče.

10B.V. HYDRAULIKA s.r.o.1 pobočka

Provozujeme prodej a děláme opravy a také revize hydraulických přístrojů a strojírenských šroubení.


Topení a topenářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Břeclav


Topení a topenářství v lokalitě Břeclav – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Topení a topenářství najdete 69 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 62 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 21 firem v regionu Břeclav.