Topení a topenářství – Šumperk

1–10 firem z 55 nalezených Filtry

1Wagner instalace s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Rovensko 7 , Zábřeh Bezdlužná Ověřená

Zaměřujeme se na dodávku, instalaci a montáže vody, topení a vytápění. Hlavním zaměřením se pro nás stávají rodinné domy nebo malé průmyslové objekty. Dále provádíme instalace kotlů, tepelných čerpadel a rekonstrukce výměníkových stanic. Obraťte se na nás!

2Hájek - Kozlanský HAK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Oborník 2108/31c, Zábřeh
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Hledáte instalatéry a topenáře ze Zábřehu či Šumperka? Pak se obraťte na Hájek - Kozlanský HAK s.r.o. ze Zábřehu na Moravě. Nechceme žádné peníze předem. Provádíme kompletní topenářské, vodoinstalační a plynoinstalační práce převážně v Olomouckém kraji v okolí Zábřehu, Šumperka, Mohelnice, Moravské…

3Hloch s.r.o.

Nabízíme prodej a realizace koupelen a vybavení.

4Moťka Milan- VODA-TOPENÍ-PLYN

Nabízím práce v oboru voda, topení, plyn.

5Cikrýt Luděk

Instalatérské a topenářské práce, montáž kotlů, rozvody plynu, vody a topení, montáž kanalizace a jiné instalatérské práce. Dodávka veškerých zařizovacích předmětů.Cenová kalkulace a návrh provedení montáže zdarma.

6FIS Instalace s.r.o.

Vodní 250/25, Mohelnice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Firma byla založena v roce 1993 jako stavební sdružení s cílem co nejlépe řešit problémy vyplývající z požadavků zákazníků v oblasti vytápění, vodoinstalace a plynoinstalace. V roce 2001 se z fyzické osoby přetransformovala na společnost FIS Pjajko s.r.o. a v roce 2014 po úspěšném 20ti letém…

7Energetika Zábřeh s.r.o.

Firma provádí energetické audity, koncepce, průkazy energetické náročnosti budovy, odborné posudky k dotacím. Zajišťujeme projektové dokumentace a realizaci energetických celků, prodej paliv, montáž a servis kotlů, instalace obnovitelných zdrojů tepla.

8Jarýn Aleš

Zajistíme vše od montáže solární techniky, centrálních vysavačů, tepelných čerpadel až po topenářské práce v okolí Šumperka.

9GASOKOV společnost s ručením omezeným (s.r.o.)

nám. Tyrše a…, Mohelnice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Voda, topení, plyn - provádíme revize, servis, prodej. Nabízíme instalatérské práce.

10Unipro spol. s r.o.

Uničovská 986, Šumperk
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme instalatérské a topenářské služby v oblasti vodo - topo - plyn. Zaměstnáváme odborné pracovníky, kteří vykonávají činnost v oblasti instalatérství a topenářství již dlouhé roky. Tímo garantujeme kvalitu a rychlost odvedené práce. Pomůžeme Vám s drobnými opravami, haváríí či odbornou…


Topení a topenářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Šumperk


Topení a topenářství v lokalitě Šumperk – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Topení a topenářství najdete 55 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 50 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 17 firem v regionu Šumperk.