Topení a topenářství – Prostějov

1–10 firem z 80 nalezených Filtry

1HECKL s.r.o. (pobočka Prostějov)14 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Krapkova 1635/26, Prostějov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme vodárenská šoupátka, armatury, hydranty, roury, betonové výrobky a další materiál pro vodovodní, kanalizační, plynárenské i jiné inženýrské sítě. Dodáváme, vyrábíme sanitární vybavení, nářadí, zemní soupravy, plastové a litinové poklopy a mříže, odvodňovací prvky, univerzální poklopy na…

2Miroslav Mládek - Stavební sdružení

Kompletní stavební práce. Provádíme zednické, instalatérské, topenářské či elektroinstalační práce, rekonstrukce interiérů i demolice. Zabýváme se také výrobou kuchyňských linek a nábytku na míru. Realizujeme zateplení fasád. Poskytujeme stěhovací a vyklízecí služby.

3Richard Štětař

Pivín 261, Pivín Bezdlužná

Nabízím instalatérské a topenářské práce, montáže průmyslových rozvodů , solárních systémů a kotlů na pelety.

4Matoška Milan

Provádíme domovní instalatérské a topenářské práce. A to včetně montáží plynových zařízení.

5Dračka Petr - projektování

Vodní 383, Konice Bezdlužná

Provádím instalatérské a topenářské práce. Dále nabízím návrhy technického řešení, projekty, dodávky a montáže - tepelných čerpadel, topných, solárních a ventilačních systémů s rekuperací, kondenzační techniky, centrálních vysavačů a jiné.

6Franc Pavel - rozvody

Kyjevská 55, Prostějov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Specializujeme se na prodej zboží a materiálů v oblasti VODA, TOPENÍ, PLYN včetně zajištění dopravy. Zabýváme se montážemi, opravami a rozvody topení, plynového, vodovodního i odpadního potrubí.

7Čech Petr- Hodinový manžel

Provádíme veškeré domácí práce od výměny žárovky až po rekonstrukci celého bytu či domu. Nakoupíme, uklidíme, dovezeme, přestěhujeme. Umyjeme auto, vyměníme zámky, vymalujeme. K dispozici jsme 24hodin denně.

8INSTALACE Vystavěl, s.r.o.1 pobočka

Instalatérské, plynařské a topenářské práce. Zajišťujeme výstavbu kanalizační sítě, rozvodů plynu, vody, opravy vodovodních kohoutků. Nabízíme zajištění a montáže ústředního vytápění, větrací systémy s rekuperací tepla, zabudování centrálních vysavačů.

9Roman Novák1 pobočka

Vodoinstalatérské, topenářské a plynárenské práce.

10Roman Novák (pobočka Prostějov)1 pobočka

Vodoinstalatérské, topenářské a plynárenské práce.


Topení a topenářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Topení a topenářství v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Topení a topenářství najdete 80 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 72 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 24 firem v regionu Prostějov.