Architekti – Zlínský kraj

1–10 firem z 67 nalezených Filtry

1STOLAŘSTVÍ LÍPA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lípa 325, Lípa
Otevřeno do 16:00

Specializujeme se na služby architekta, nábytek z lamina, masivu, dýhy s mořením a lakováním. Vyrábíme kuchyně, kancelářský nábytek, obývací pokoje, vestavné skříně, koupelnový nábytek, stoly, vybavení restaurací, hotelů, prodejen. Provádíme zaměření, montáž, dodávky na klíč a hranování na CNC…

2MARKHOME s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Jar. Staši 3, Zlín

provádíme návrhy a realizace interiérů. Vytváříme interiéry na míru dle přání zákazníka a s nadstandardní péčí. Ztvárnění interiéru je důležitou součástí našeho života.

3ATELIÉR 91, spol. s r.o.

Architektonické a realizační kanceláře, projekční i inženýrské činnosti, stavebních prací a návrhů interiérů. Vyřízení územního rozhodnutí o umístění stavby. Organizace kolaudačního řízení. Zajištění správy a údržby nemovitosti ověřenými firmami.

4Azada styl s.r.o. (pobočka Uherské Hradiště-Sady)2 pobočky

Provádíme návrhy a realizace zahrad. Dodáváme okrasné zahrady, balkónovou zeleň, střešní zahrady či designový zahradní nábytek, květináče, stínící plachty, venkovní keramické dlažby zahrnující schodový program a bazénové prvky.

5STAVBY Honzírek s.r.o.

Firma STAVBY Honzírek s.r.o. je stavební firma založená roku 2015 se sídlem v Kroměříži. Jsme rodinná firma s kvalitním týmem, který nás obklopuje.

6Kreml Milan, Mgr.A.

Zabýváme se kompletními návrhy domů, bytů, interiérů, dozor staveb, projektováním. Pusobéme na trhu již 20 let.

7BEDYNAR s.r.o.

Nabízíme návrhy a realizace zahrad. Poskytujeme architektonické a stavební služby. Dále provádíme stavby dětských hřišť a sportovních areálů, stavební práce na rodinných domech, zahradní stavby, montáže zateplení a opláštění, atd.

8Ing. arch. Marcela Šónová -MINIMA design

Minima design je studio zaměřené na architekturu a umělecký design. Hlavním cílem je vytvářet estetická a funkční řešení architektury a prostoru, ale také umělecký design užitných předmětů včetně grafiky.

9IQ Budovy s.r.o.4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Prlov 180, Valašská Polanka Bezdlužná

Elektroinstalace a inteligentní systémy budov, zpracovávání projektové dokumentace, architektonické studie, vizualizace, zajistíme stavební povolení, inženýrské služby a průkazy energetické náročnosti, rozvaděče na míru, pravidelný servis a revize hromosvodů.


Firmy v dalších lokalitách


Architekti v lokalitě Zlínský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Architekti najdete 67 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 60 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 20 firem v regionu Zlínský kraj.