Architekti – Prostějov

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1LACHMAN INTERIER DESIGN, s.r.o.

Plumlovská 522/44, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme architektonické návrhy, vizuální projekce a výrobu nábytku. Poskytujeme kompletní realizace interiérů hotelů, kasín, bank, kanceláří, restaurací, rodinných domů či bytů. Dále i nabízíme truhlářskou výrobu, repase, portály, okna, dveře. Zpracujeme homogenní materiály.

2CREATISA design s.r.o.

Uprkova 4626/3a, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Realizace designových interiérů domácností i firem, služby architekta a zakázková výroba atypického nábytku. Dodáváme luxusní designové sedací soupravy, židle, osvětlení a doplňky z Itálie. Nabízíme římské rolety, závěsy a tapety z Francie.

3Opletal Zdeněk, Ing. - PROJEKČNÍ KANCELÁŘ

Nabídka projektových prací pro občanské, bytové a průmyslové stavby, požární ochrana, rozpočty staveb. Architektonické studie staveb, urbanisticko-architektonické studie prostranství, zahradně-architektonické stavby.

4Zdeněk Beran, Ing.arch.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Riegrova 793/2, Prostějov

Nabízíme architektonické služby. Zaobíráme se projektováním obytných, občanských a průmyslových staveb, jednotlivých objektů i velkých celků. Významné zakázky realizujeme i v oblasti urbanismu.

5Slouka Martin, Ing.

Poskytuji architektonické a projekční práce od studie až po realizační dokumentaci. Dále realizuji novostavby, rekonstrukce, nástavby, přístavby či pasporty staveb. Provádím i vizualizace objektů a interiérů. Nabízím také i inženýrské služby.

6Marciánová Anna, Ing.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Trávníky 824, Kostelec na Hané
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Navrhujeme a realizujeme okrasné zahrady, včetně zajištění služeb zahradního architekta. Dále prodáváme kompletní sortiment stromů a keřů, trvalek, letniček, vodních rostlin a řezaných květin. Nabízíme také i květinová aranžmá ze živých i sušených rostlin, zahradní keramiku či drobné zahradnické…

7STYLE STUDIO s.r.o.

Újezd 2175, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme projekční práce, architektonické studie, investiční záměry, kompletní projekční práce. Dále i projekty interiérů. Realizujeme i dodávky interiérů na klíč. Disponujeme vlastním kompletním projekčním a obchodním zázemím pro realizaci Vašich záměrů.

8Zdařil Patrik, Ing.

Nabídky architektonických a inženýrských činností. Dále i projektování pozemních staveb, statických výpočtů staveb, technického poradenství a technického i autorského dozoru, statických posudků v rámci zpracovávané projektové dokumentace.

9Šmehlík Michal, Ing.arch.

Uprkova 4415/5, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme komplexní služby od architektonických návrhů. A to přes projekční, inženýrskou a investiční činnost až po realizaci stavby.

10Ing. arch. Daniela Štefková - BOCA studio (pobočka Prostějov)1 pobočka

Provádíme návrhy všech typů staveb i rekonstrukcí, návrhy interiérů, tvorbu 3D modelů a vizualizací. Dále i zajišťujeme komplexní projektové služby, projednání na úřadech, autorský dozor a pomoc s realizací staveb.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Architekti v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Architekti najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Prostějov.