Architekti - Brno - venkov

1 - 9 firem z 9 nalezených

ATELIÉR TIŠNOVKA - Ing.arch. Miloš Klement (Brno - venkov)

Brno-Černá Pole, Tišnovská 1512/145 kontakt +420 545 222 400, (1 pobočka)

Atelier Tišnovka byl založen v roce 1992 pěticí architektů, pracujících společně ve stejném složení do současnosti. Koncepční práce atelieru je založena na základě názorové spřízněnosti a podobných profesionálních přístupech jednotlivých architektů. Významným názorovým svorníkem společné práce je respekt k základním hodnotám evropské hmotné kultury, a také snaha o postižení hlubší podstaty problému a zadání. Důležitým rysem je také usilování o propojení konceptu architektury s výtvarným dílem.…

web www.tisnovka.cz

7points, s.r.o.

Kuřim, Blanenská 355/117 kontakt +420 541 231 877, (1 pobočka)

Nabízíme služby v oblasti architektury a projektování staveb. Umíme pracovat v měřítku bytových domů, občanských staveb, ale i v drobném individuálním měřítku rodinných domů, interiérů. Zajistíme návrh, projektovou dokumentaci i autorský dozor při realizaci. Specializujeme se také na revitalizaci a rozšiřování balkonů.

web www.7points.cz, www.nabalkone.cz

Ing.Choutka Petr

Nosislav, Masarykova 470

Jsem nezávislý autorizovaný inženýr. Zabývám se projektováním pozemních staveb. Vypracuji Vám individuální projekt dle Vašich požadavků a představ. Poradím s vhodným polohovým a výškovým osazením domu na pozemek. Vytvořím několik variant architektonické studie. Zabývám se také stavebními úpravami stávajících stavebních objektů, jejich přístaveb, nástaveb nebo vestaveb. Zpracuji projekt k jednotlivým přípojkám inženýrských sítí. Ke všem projektům zajišťuji, v případě zájmu, vyřízení územního…

web www.chprojekt.cz

Ing. Rumián Petr

Ochoz u Brna, Brněnská 74

Nabízíme architektonické služby, projektové práce, projektové dokumentace staveb. Poskytujeme autorský dozor.

web www.mujweb.cz/proka_brno

Fiala Jan

Čebín, Čebín 429 kontakt +420 549 424 220

Zakázková výroba kuchyňských linek, montáže a poradenství architekta. Realizace interiérů.

web www.abc-nabytek.cz

ELDENT s.r.o. (pobočka Tvarožná)

Tvarožná, Tvarožná 375 kontakt +420 545 175 888, (1 pobočka)

Nabízíme prodej svítidel a tepelných zdrojů, montáže, revize, poradenství a návrhy interiérů bytovým architektem.

web www.svitidlavbrne.cz

Záviška Jan

Ivančice-Alexovice 1, Ivančice-Alexovice 1

Poskytujeme architektonické studie a realizace expozic i interiérů a reklamní služeby a děláme pokládku plovoucích podlah a montáž sádrokartonu.

web www.profiexpo.cz

Ing. Jiří Vrbas — Květ

Blažovice, Nádražní 155

Firma Ing. Jiří Vrbas— Květ byla založena v roce 1990. Zakladateli jsou manželé Jana a Jiří Vrbasovi, absolventi oboru Zahradní architektura na VŠZ v Lednici na Moravě. Od počátku byla hlavní činností firmy projekce a realizace zahradní a krajinářské architektury. Dále pěstujeme kobercové trávníky a zakládáme travnatá hřiště pro fotbal, baseball, golf apod.

web www.vrbas.cz

Byreti, spol. s r.o.

Zastávka, 1. máje 102 kontakt +420 774 554 679

Naše společnost Vás provede od myšlenky až po užívání Vašeho projektu, nebo naplníme některou z námi poskytovaných dílčích částí. Zajistíme pro Vás tvorbu architektonických studií a komplexních stavebních dokumentací, realizací projektů, dodávkou mobiliář.

web www.byreti.cz