Architekti – Olomouc

1–10 firem z 58 nalezených Filtry

1Střední škola stavební - HORSTAV Olomouc1 pobočka

Provozujeme soukromou střední školu zajišťující výuku čtyřletých oborů inženýrské stavitelství - dopravní stavitelství, pozemní stavitelství a stavebnictví.

2Architektonické a stavební projekty - ALFAPROJEKT OLOMOUC, a.s.

Tylova 1136, Olomouc Bezdlužná

Architektonický a projektový ateliér s projektanty všech profesí pro zajišťování všech stupňů projektových dokumentací. Hlavní činností je zpracovávání projektů průmyslové výstavby, občanské a bytové výstavby ve všech stupních a územních plánů. Firma zajišťuje inženýrskou činnost spojenou se…

3Zahradní architekt Bezděková Zora Ing. - soukromé zahrady

Nabízím projektování a realizace zahrad především v Olomouckém a Jihomoravském kraji. Mezi naši činnost patří-projekty, zahrady, veřejná zeleň, střešní zahrady, radní architektura, krajinářství, návrhy zahrad, realizace zahrad, pěstování okrasných rostlin, ateliér zahradní a krajinářské tvorby,…

4Ing. Karel Doležel - projektant1 pobočka

Projekční kancelář Karel Doležel poskytuje komplexní projekční, inženýrské a konzultační práce. Práce zajišťujeme v širokém spektru, od projektů rodinných a bytových domů, přes objekty pro administrativu, obchod, kulturu, školství.

5atelier-r, s.r.o.

Vytváříme autorské architektonické návrhy budov a jejich okolí, zajišťujeme komplexní projektovou dokumentaci a autorský dozor. Naším výsledným produktem je dokončené architektonické dílo, které je v souladu s představami zadavatele i architekta. Po telefonické domluvě je možno i mimo uvedenou…

6Ing. arch. Petr Vrána

Vídeňská 670/11, Olomouc
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Projektování pozemních staveb se zaměřením na rodinné, bytové, pasivní i nízkoenergetické domy, půdní vestavby, rekonstrukce, občanská a průmyslová výstavba. Dále i služby architekta. Mimo jiné realizujeme jakékoli konstrukční systémy i dřevostavby. Řešení celých lokalit pro výstavbu.

7B.V.A. s.r.o. (pobočka Olomouc)4 pobočky

Přerovská 54/a, Olomouc
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Provádíme realizace interiérů a zajišťujeme návrhy interiérů. Zabýváme se poradenskou činností v oblasti bytové architektury. Dodáváme a montujeme dveře SAPELI. Provozujeme SAPELI CENTRUM, kde na více jak 300 m2 naleznete kompletní sortiment firmy SAPELI. Nabízíme dveře a zárubně SAPELI, tapety a…

8ING. ZDENĚK TOMEK - STAVEBNÍ FIRMA a.s.

Provádíme projektovou a architektonickou činnost. Provádíme rekonstrukce objektů. Dále i autorský dozor a technický dozor.

9Sweco Hydroprojekt a.s. (pobočka Olomouc)3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Tovární 915/40, Olomouc Bezdlužná

Nabídka projektových a inženýrských služeb v oblasti vodního hospodářství, dopravní infrastruktury a životního prostředí. Dále i nabídka služeb architektů.

10Ing.arch. Linhart Tomáš

Družební 768/2a , Olomouc
Otevřeno od 17:00
Bezdlužná

Nabízím služby architekta.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Architekti v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Architekti najdete 58 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 52 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 17 firem v regionu Olomouc.