Architekti – Uherské Hradiště

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1Azada styl s.r.o. (pobočka Uherské Hradiště-Sady)2 pobočky

Provádíme návrhy a realizace zahrad. Dodáváme okrasné zahrady, balkónovou zeleň, střešní zahrady či designový zahradní nábytek, květináče, stínící plachty, venkovní keramické dlažby zahrnující schodový program a bazénové prvky.

2Ta-ZB projekt, s.r.o.

Společnost se zabývá projekční činností v rámci všech odvětví technického zařízení budov. Provádíme energetické optimalizace budov, inženýring pozemních staveb, architektonické služby. Poskytujeme koordinaci projektů stavební a technické části, technický a autorský dozor, průkaz energetické…

3Ing. Martin König

Služby autorizovaného architekta pro oblasti zahradní a krajinářské architektury včetně projekce sadovnických úprav. Dodáme projektovou dokumentaci pro úpravy, rekonstrukci a založení parků, zahrad a krajinných prvků jako jsou altány, jezírka či dětská hřiště.

4Ing. Kočenda René - Houser projekty

Bytové a nebytové stavby, poskytování stavebního poradenství. Mezi námi poskytované služby patří architektonické studie, posudky a projekty staveb, stavební administrativa, dozorování a rozpočty staveb nebo projekty a dodávky interiérů.

5Přemysl Borunský, Ing.arch.1 pobočka

Poskytuji komplexní služby v oblasti investiční výstavby, projekčních prací od studie po předváděcí dokumentaci. Dále provádím inženýrskou činnost a stavební dozor či realizuji projekty interierů i exteriérů novostaveb, půdních vestaveb a památkově chráněných staveb, urbanistické studie a…

6Přemysl Borunský, Ing.arch. (pobočka Uherské Hradiště, Leoše Janáčka)1 pobočka

Poskytuji komplexní služby v oblasti investiční výstavby, projekčních prací od studie po předváděcí dokumentaci. Dále provádím inženýrskou činnost a stavební dozor či realizuji projekty interierů i exteriérů novostaveb, půdních vestaveb a památkově chráněných staveb, urbanistické studie a…

7Bureš Petr

Nabízíme zakázkovou výrobu nábytku, kuchyní včetně el. spotřebičů, vestavěných skříní, ložnic, dětských pokojů, hotelového a kancelářského nábytku, interiérových dveří a schodišť. Dále pokládáme plovoucí podlahy. Poskytujeme služby bytového architekta včetně grafických návrhů na PC.

8MORRIS s.r.o.

Poskytujeme architektonické služby a projektové práce.

9Matyášová Iva (pobočka Uherské Hradiště)1 pobočka

Provozování školy Feng-Shui a poskytování osobního poradenství. Nabízíme návrhy interiérů, zahrad i domů dle Feng-Shui.

10FESTA UNI, s.r.o.

Poskytujeme zpracování prohlášení vlastníka budovy, smlouvy o převodu jednotek do vlastnictví či projektovou, architektonickou a inženýrskou činnost.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Architekti v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Architekti najdete 25 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Uherské Hradiště.