Architekti – Zlín

1–10 firem z 30 nalezených Filtry

1STOLAŘSTVÍ LÍPA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lípa 325, Lípa
Dnes už má zavřeno

Specializujeme se na služby architekta, nábytek z lamina, masivu, dýhy s mořením a lakováním. Vyrábíme kuchyně, kancelářský nábytek, obývací pokoje, vestavné skříně, koupelnový nábytek, stoly, vybavení restaurací, hotelů, prodejen. Provádíme zaměření, montáž, dodávky na klíč a hranování na CNC…

2MARKHOME s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Jar. Staši 3, Zlín

provádíme návrhy a realizace interiérů. Vytváříme interiéry na míru dle přání zákazníka a s nadstandardní péčí. Ztvárnění interiéru je důležitou součástí našeho života.

3ATELIÉR 91, spol. s r.o.

Architektonické a realizační kanceláře, projekční i inženýrské činnosti, stavebních prací a návrhů interiérů. Vyřízení územního rozhodnutí o umístění stavby. Organizace kolaudačního řízení. Zajištění správy a údržby nemovitosti ověřenými firmami.

4QUERCUS NÁBYTEK,s.r.o.

2.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Pasecká 2374, Zlín Bezdlužná

Naším oborem je výroba a prodej nábytku. Nabízíme dětský nábytek a studentské pokoje, bytový a kancelářský nábytek a židle. Zdravotní matrace a rošty. Realizujeme kompletní interiéry od návrhu a projekt přes výrobu až po dopravu a montáž. Služba bytového architekta.

5LP projekce s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
K Majáku 5001, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Architektonická a projekční kancelář nabízející kompletní projekční a inženýrské služby ve stavebnictví. Dále zpracování projektové dokumentace všech stupňů, autorský a technický dozor, architektonické studie, vizualizace či interiéry. Mimo jiné činnost po celé České republice.

6URBANISTICKÝ ATELIÉR Zlín, s.r.o.

Třída Tomáše Bati…, Zlín, Louky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme územně plánovací dokumentace a regulační plány. Dále poskytujeme projekční, konzultační a poradenské služby v oblasti urbanismu a územního plánování. Mimo jiné hlavní činností je zpracování územních plánů, regulačních plánů a územních studií, ale i oborových generelů, územních pasportů.

7JAROSLAV HABARTA, Ing.arch.

Benešovo nábřeží…, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Projektová činnost v oblasti průmyslových, občanských a bytových staveb a úprava veřejných prostranství.

8MAGION ARCHITEKTI, Ing. arch. Veronika Dobešová (pobočka Otrokovice)1 pobočka

Nabídky služeb architekta. Dále vypracování projektů rodinných domů, architektonických studií, návrhů interiérů, rekonstrukcí a přestaveb. Otevřeno nonstop.

9Ing. Pavel Krampla

Architektonické práce, návrhy interiérů, projektové dokumentace. Zaměřuji se na bytové, občanské a průmyslové stavby.

10Ing. arch. Jitka Ressová

Architektonické a inženýrské služby včetně projektování. Naše realizace se pohybují v rozmezí od urbanistických studií, přes veřejné prostory, komerční objekty až po návrhy rodinných domů, menší i rozsáhlé rekonstrukce, komerční i soukromé interiéry a produktový design.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Architekti v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Architekti najdete 30 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 27 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Zlín.