Truhlářství – Znojmo

1–10 firem z 54 nalezených Filtry

1KOBLIHA STAVITELSTVÍ s.r.o.

Nádražní 218, Hrušovany nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Velkoobchod a maloobchod se stavebním materiálem. Provádíme kompletní stavební práce.

2D-Fortel s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Petrovice 33, Petrovice Bezdlužná

Výroba a montáž truhlářských výrobků jako jsou kuchyňské linky, vestavěné skříně nebo vybavení kanceláří, obchodů, restaurací a interiérů.

3Buchta Kamil - Dika design

Jsme stabilní, moderní a rostoucí firma. Naší hlavní specializací je výroba a prodej dřevěných soustružených, frézovaných a hoblovaných polotovarů pro výrobce schodišť, nábytku, hraček, svítidel a doplňků pro dřevěné podlahy. Historie naší firmy sahá do osmdesátých let a začala výrobou dřevěných…

4JIŘÍ PŘICHYSTAL

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Bolzanova 1952, Znojmo Bezdlužná

Zakázková výroba a 3D návrhy nábytku. Na zakázku vyrobíme pro Vás jakýkoliv druh nábytku z lamina. Nesnažíme se o výrobu ustálené řady výrobků, ale snažíme se přistupovat ke každému zákazníkovi individuálně s maximální snahou vyhovět jeho požadavkům. Hlavní náplní a specializací naší výroby jsou…

5Košíček Karel - Truhlářství

Zakázková výroba bytového a kancelářského nábytku. Pro Vaši osobní potřebu vyrobím Váš vysněný kus nábytku. Pokud máte doma rozbitou skříň po babičce, dokážu opravit i tu.

6Novotný Zdeněk - Truhlářství

3.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Prosiměřice 223, Prosiměřice Bezdlužná

Nabízíme komplexní servis při výrobě nábytku na zakázku, od jednoduchého příslušenství, až po výrobně náročné interiéry. Kuchyně, šatny, pracovny (kancelář. nábytek), obývací stěny, čalouněné sedačky, ložnice, zahradní architektura (materiál bangkirai), pergoly, vrata.

7TODAP s.r.o.

Vrbovec 189, Vrbovec Bezdlužná

Výroba a montáž vestavěných skříní a šatnových místností. Dále vyrábíme veškerý nábytek přímo na míru a nábytek do atypických prostor.

8Truhlářství ZdeNo, s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(7)
Prosiměřice č.223, Prosiměřice Bezdlužná

Provozujeme truhlářství. Zakázková výroba nábytku, kuchyní, kuchyňské linky, vestavěných skříní, schodiště z masívu atd.

9Nečas Jan

Vyrábíme dřevěné stoly, židle, schody, interiérové dveře, okna a špaletová okna.

10DUHA INTERIER s.r.o.

Prodej veškerého materiálu pro truhlářskou výrobu a hobby. Nabídka plošného materiálu, kování, podlah, dveří, stolů, židlí, baterií, dřezů a dalšího.


Truhlářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Znojmo


Truhlářství v lokalitě Znojmo – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Truhlářství najdete 54 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 49 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 16 firem v regionu Znojmo.