Truhlářství – Zlín

1–10 firem z 106 nalezených Filtry

1Zicha Ladislav

Naším oborem je výroba, prodej a montáž nábytku. Jedná se o kuchyně, vestavné, vestavěné skříně, dětský a bytový nábytek, ložnice, postele i s matracemi, stoly, koupelnový a kancelářský nábytek. Také provádím renovace kuchyní (výměna dvířek, pracovní desky či dřezu).

2Buršík Roman

Truhlářství a podlahářství Roman Buršík z Tlumačova v okr. Zlín dodá bytový nábytek pro obývací, dětské pokoje, ložnice. Položí plovoucí podlahy a realizuje vnitřní schodiště. Vytvoříme Vám návrhy, vizualizace interiérů.

3Mejzr Martin - M+M1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
K Pasekám 1553, Zlín Bezdlužná

Naše stavební firma M+M působí již 20 let převážně ve Zlíně a zlínském kraji. Zabýváme se rekonstrukcemi koupelen, bytových jader, rekonstrukcemi domů i bytů na klíč a dokončíme také vaši rozestavěnou stavbu. Dále vyrábíme interiéry na klíč, kuchyně a výrobou nábytku.

4DELIKA, s.r.o.2 pobočky

Zabýváme se prodejem zboží především pro stolaře, truhláře, čalouníky i domácí kutily. Máme i svou stolářskou dílnu, ke jsme schopni vyrobit kvalitní nábytek na míru.

5Truhlářství Čada & Fiala

Nábytek, okna a dveře včetně atypických rozměrů i tvarů. Nabídka kuchyňských linek na míru. Vypracování návrhu a rozpočtu. Jsme firma, která se zabývá veškerou výrobou nábytku. Sídlíme v malebném městečku ve Zlínskem kraji Valašské Klobouky.

6BROSTAV ZLÍN s.r.o.

Naším oborem je výroba, prodej a montáž truhlářských výrobků. Nabídka interiérových a bezpečnostních dveří či protipožárních uzávěrů. Zajišťujeme kompletní zpracování cenové nabídky a projektovou dokumentaci. Poskytujeme poradenství, odborné posouzení a montáž. Vyrábíme kuchyňské linky.

7STYL VALI s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Brumovská 1033, Valašské Klobouky Bezdlužná

Specializuji se na realizace interiérů. Výroba vnitřních a vstupních dveří, kuchyňských linek a skříní na míru. Zakázková truhlářská výroba. Provádíme i rekonstrukce bytových jader. Specializujeme se na montáže suchých staveb, sádrokartonové systémy, záklopy podlah, příček a podhledů.

8Sedlář Petr - TRUHLÁŘSTVÍ

Výroba nábytku čalouněného a atypického.

9Milan Trunkát - Kuchyně

4.9
★★★★★
★★★★★
(16)
Lípa 285, Lípa Bezdlužná

Montáže a výroba kuchyňských linek, atypického nábytku, stavebně truhlářských výrobků, poradenská činnost v oblasti kuchyňských linek. Realizujeme vestavěné skříně, komody, stoly, stěny, postele, sektorové kuchyně.

10Stolářství Jiří Kylián

4.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Nádražní 1397, Otrokovice

Zakázková výroba nábytku, interiéry na míru. Nábytek navrhneme a vždy realizujeme zákazníkovu představu co nejdokonaleji. Vyrábíme dle návrhu zákazníka, nebo vytvoříme návrh sami podle Vašich požadavků.


Truhlářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Truhlářství v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Truhlářství najdete 106 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 95 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 32 firem v regionu Zlín.