Truhlářství – Olomouc

1–10 firem z 151 nalezených Filtry

1Truhlářství - Jaroslav Sedláček

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Dolní Úlehla 174/11, Olomouc - Droždín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku, dveří, zárubní, pergol a zahradního nábytku. Každou zakázku realizujeme od grafického návrhu, přes výrobu, dodávku až po montáž. Jednotlivé realizace zakázek respektují individuální přání a možnosti zákazníka. Vhodná volba materiálů přispívá k designově…

2SOŠKA - TRUHLÁŘSTVÍ s.r.o.

SOŠKA - TRUHLÁŘSTVÍ s.r.o. se zabývá výrobou nábytku na zakázku, tedy na výrobu nábytku do pokojů a ložnic, kuchyní, kanceláří, koupelen a dalších místností. Dále vyrábí i schodiště různých druhů.

3Výroba nábytku - Zdeněk Nádvorník

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Ve Dvoře 8, Velký Týnec -… Bezdlužná

Naše firma vyrábí nábytek na zakázku. Nabídka kuchyní, obývacích stěn, vybavení ložnic, pokojů či kanceláří. Zaměřuji se na postele, skříňky, poličky a další nábytek, knihovny, konferenční stolky a další.

4Kosek Jiří - hodinový manžel

Chybí Vám doma pomocná ruka nebo nemáte čas? Náš personál je zručný, technicky nadaný, nápaditý a dokáže mnoho věcí od mnoha profesí. Dokáže je dělat dobře, kvalitně, odpovědně a také rychle. Budeme podporovat a rozvíjet tým spolupracovníků, kteří se projevují tvořivostí, houževnatostí,…

5INTERMONT OLOMOUC s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Na zákopě 585/2 , Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zabývá hlavně sádrovými konstrukcemi s návazností na akustiku, minerálními podhledy a obklady, dále provádíme i truhlářské práce.

6Truhlářství/Renovace - Vyhnánek Ladislav

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Moravská Huzová 113, Štěpánov - Moravská…

Jsme rodinná firma, která se renovacemi, výrobou a truhlářskými pracemi zabývá již 23let!

7Přemysl Bezděk - Truhlář

Firma vyrábí nábytek na zakázku. Vyrábí kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, nábytek do dětských a obývacích pokojů.

8Výroba nábytku - Libor Kabilka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Přerovská 95, Velký Týnec, Vsisko Bezdlužná

Vyrábíme moderní a stylový nábytek, vestavěné skříně na míru, kuchyňské linky, šatny. Zakázková výroba a vybavení interiérů rodinných domů, bytů i kanceláří, hotelů, penzionů, chalup a to vše kvalitně a v moderním designu.Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je…

9Stolařství FINESSE s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Luká, Střemeníčko 50, Luká, Střemeníčko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše stolařství vyrábí zakázkový nábytek dle přání zákazníka. Zajistíme grafické návrhy. Vyrábíme atypické interiéry, protipožární okna a dveře, vestavěné skříně, podlahy, pergoly, stoly, masivní nábytek a kuchyně, vybavení kanceláří a jiné.

10Novotný Jaroslav - stolářství a truhlářství

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Mladějovice 61, Mladějovice Bezdlužná

Vyrábíme kuchyně, kuchyňské linky, okna, eurookna, dveře a výlohy. Dále i nábytek, vestavěné skříně, postele, kancelářský nábytek, schodiště, schody, interiéry restaurací, hotelů, kanceláří, historický nábytek a repliky. Plastová okna - prodej a montáž.


Truhlářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Truhlářství v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Truhlářství najdete 151 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 136 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 45 firem v regionu Olomouc.