Truhlářství – Olomouc

1–10 firem z 151 nalezených Filtry

1Truhlářství - Jaroslav Sedláček

Dolní Úlehla 174/11, Olomouc - Droždín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku, dveří, zárubní, pergol a zahradního nábytku. Každou zakázku realizujeme od grafického návrhu, přes výrobu, dodávku až po montáž. Jednotlivé realizace zakázek respektují individuální přání a možnosti zákazníka. Vhodná volba materiálů přispívá k designově…

2SOŠKA - TRUHLÁŘSTVÍ s.r.o.

SOŠKA - TRUHLÁŘSTVÍ s.r.o. se zabývá výrobou nábytku na zakázku, tedy na výrobu nábytku do pokojů a ložnic, kuchyní, kanceláří, koupelen a dalších místností. Dále vyrábí i schodiště různých druhů.

3Výroba nábytku - Zdeněk Nádvorník

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Ve Dvoře 8, Velký Týnec -… Bezdlužná

Naše firma vyrábí nábytek na zakázku. Nabídka kuchyní, obývacích stěn, vybavení ložnic, pokojů či kanceláří. Zaměřuji se na postele, skříňky, poličky a další nábytek, knihovny, konferenční stolky a další.

4Kosek Jiří - hodinový manžel

Chybí Vám doma pomocná ruka nebo nemáte čas? Náš personál je zručný, technicky nadaný, nápaditý a dokáže mnoho věcí od mnoha profesí. Dokáže je dělat dobře, kvalitně, odpovědně a také rychle. Budeme podporovat a rozvíjet tým spolupracovníků, kteří se projevují tvořivostí, houževnatostí,…

5INTERMONT OLOMOUC s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Na zákopě 585/2 , Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zabývá hlavně sádrovými konstrukcemi s návazností na akustiku, minerálními podhledy a obklady, dále provádíme i truhlářské práce.

6Truhlářství/Renovace - Vyhnánek Ladislav

Jsme rodinná firma, která se renovacemi, výrobou a truhlářskými pracemi zabývá již 23let!

7Přemysl Bezděk - Truhlář

Firma vyrábí nábytek na zakázku. Vyrábí kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, nábytek do dětských a obývacích pokojů.

8Výroba nábytku - Libor Kabilka

Vyrábíme moderní a stylový nábytek, vestavěné skříně na míru, kuchyňské linky, šatny. Zakázková výroba a vybavení interiérů rodinných domů, bytů i kanceláří, hotelů, penzionů, chalup a to vše kvalitně a v moderním designu.Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je…

9Stolařství FINESSE s.r.o.1 pobočka

Luká, Střemeníčko 50, Luká, Střemeníčko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše stolařství vyrábí zakázkový nábytek dle přání zákazníka. Zajistíme grafické návrhy. Vyrábíme atypické interiéry, protipožární okna a dveře, vestavěné skříně, podlahy, pergoly, stoly, masivní nábytek a kuchyně, vybavení kanceláří a jiné.

10Novotný Jaroslav - stolářství a truhlářství

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Mladějovice 61, Mladějovice Bezdlužná

Vyrábíme kuchyně, kuchyňské linky, okna, eurookna, dveře a výlohy. Dále i nábytek, vestavěné skříně, postele, kancelářský nábytek, schodiště, schody, interiéry restaurací, hotelů, kanceláří, historický nábytek a repliky. Plastová okna - prodej a montáž.


Truhlářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Truhlářství v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Truhlářství najdete 151 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 136 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 45 firem v regionu Olomouc.