Truhlářství – Šumperk

1–10 firem z 64 nalezených Filtry

1Dřevostav Hanušovice - Karel Svoboda

Hynčická 56, Hanušovice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Dřevostav Hanušovice - zakázkové truhlářství nabízíme již od roku 1991 a zaměřujeme se na výrobu z masivního materiálu. Zabýváme se stavebně truhlářskými a nábytkářskými pracemi, tj. výroba nábytku na zakázku, výroba oken a dveří. Také nabízíme výrobu EURO oken, plotů a zahradní stavby. Naše…

2Salamon Ferdinand - truhlářství

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Olomoucká 433/42, Loštice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Poskytuji služby v oblasti truhlářských prací. Zhotovuji kancelářský nábytek, kuchyňské linky na míru, vestavěné skříně, ložnice, dětské pokoje.

3ONJASI Truhlářství s.r.o.

Nabízím veškeré truhlářské práce. Naše Truhlářství se nachází v centru města Zábřeh a jeho vzniklo roku 2002. Nabízíme originální nábytek z masivu a další výrobky ze dřeva na zakázku.

4Vlastivědné muzeum v Šumperku3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(260)
Hlavní třída 22, Šumperk
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Vlastivědné muzeum v Šumperku sídlící v Pavlínině dvoře.

5Švestka Martin - Stolařství

Bratrušov 31, Šumperk 1
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Truhlářství - výroba nábytku. Firma byla založena v roce 1997 a zabývá se výrobou kuchyňských linek, interiéru kanceláří a prodejen, dveří a schodišť z masivního dřeva, skříní na míru a různých výrobků z masívu.

6J.W. výroba nábytku

Zvole 110, Zábřeh
Otevřeno od 6:00

Firma J.W. výroba nábytku se nachází na Severní Moravě, 4 km od Zábřehu na Moravě v obci Zvole. Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku z masivního starého i nového dřeva. Pro zvýraznění struktury dřeva provádíme i kartáčování. Povrch upravujeme voskováním a olejováním, čímž je zaručena nezávadnost…

7Salamon Jiří- J & F Salamon

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Olomoucká 433/42, Loštice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Potřebujete novou střechu, zateplení nebo jakékoliv truhlářské práce? Pak jsme zde právě pro vás. Neváhejte nás kontaktovat. Naše firma s dlouholetou tradicí, vznikla v roce 1997, za účelem Tesařských prací, převážně stavby krovů. Postupem času a díky požadavkům některých zákazníků jsme rozšířili…

8Mrázek Jaroslav- truhlářství

Vyrábíme vchodové a interiérové dveře z masivu, schodišťové nášlapy, pergoly, přístřešky na auta apod. Všem svým zákazníkům poskytujeme osobní přístup od prvního návrhu přes zaměření, výrobu až po samotnou montáž. Důraz klademe na kvalitu provedení.

9Coufal Robert

Nabízím zakázkovou výrobu nábytku a dřevostaveb - altány, pergoly, přístřešky a další.

10Březina Michal - truhlář

Podžďáří 53, Ruda nad Moravou
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízím truhlářskou výrobu nábytku.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Šumperk


Truhlářství v lokalitě Šumperk – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Truhlářství najdete 64 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 58 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 19 firem v regionu Šumperk.