Truhlářství – Šumperk

1–10 firem z 81 nalezených Filtry

1Dřevostav Hanušovice - Karel Svoboda

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Hynčická 56, Hanušovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dřevostav Hanušovice - zakázkové truhlářství nabízíme již od roku 1991 a zaměřujeme se na výrobu z masivního materiálu. Zabýváme se stavebně truhlářskými a nábytkářskými pracemi, tj. výroba nábytku na zakázku, výroba oken a dveří. Také nabízíme výrobu EURO oken, plotů a zahradní stavby. Naše…

2Salamon Ferdinand - truhlářství

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Olomoucká 433/42, Loštice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytuji služby v oblasti truhlářských prací. Zhotovuji kancelářský nábytek, kuchyňské linky na míru, vestavěné skříně, ložnice, dětské pokoje.

3ONJASI Truhlářství s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Havlíčkova 2041/29c , Zábřeh Bezdlužná

Nabízím veškeré truhlářské práce. Naše Truhlářství se nachází v centru města Zábřeh a vzniklo roku 2002. Nabízíme originální nábytek z masivu a další výrobky ze dřeva na zakázku.

4Vlastivědné muzeum v Šumperku3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(387)
Hlavní třída 22, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vlastivědné muzeum v Šumperku sídlící v Pavlínině dvoře.

5Švestka Martin - Stolařství

Bratrušov 31, Šumperk 1
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Truhlářství - výroba nábytku. Firma byla založena v roce 1997 a zabývá se výrobou kuchyňských linek, interiéru kanceláří a prodejen, dveří a schodišť z masivního dřeva, skříní na míru a různých výrobků z masívu.

6J.W. výroba nábytku

Zvole 110, Zábřeh
Dnes už má zavřeno

Firma J.W. výroba nábytku se nachází na Severní Moravě, 4 km od Zábřehu na Moravě v obci Zvole. Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku z masivního starého i nového dřeva. Pro zvýraznění struktury dřeva provádíme i kartáčování. Povrch upravujeme voskováním a olejováním, čímž je zaručena nezávadnost…

7Salamon Jiří- J & F Salamon

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Olomoucká 433/42, Loštice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Potřebujete novou střechu, zateplení nebo jakékoliv truhlářské práce? Pak jsme zde právě pro vás. Neváhejte nás kontaktovat. Naše firma s dlouholetou tradicí, vznikla v roce 1997, za účelem Tesařských prací, převážně stavby krovů. Postupem času a díky požadavkům některých zákazníků jsme rozšířili…

8Mrázek Jaroslav- truhlářství

Vyrábíme vchodové a interiérové dveře z masivu, schodišťové nášlapy, pergoly, přístřešky na auta apod. Všem svým zákazníkům poskytujeme osobní přístup od prvního návrhu přes zaměření, výrobu až po samotnou montáž. Důraz klademe na kvalitu provedení.

9TRUKOS Truhlářství (pobočka Rájec)

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Rájec 157, Rájec Bezdlužná

TRUKOS Truhlářství, se sídlem Rájec 157, 789 01, Rájec, v okrese Šumperk a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2001. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Prodej…

10Lucca Interiéry

Žerotínova, Postřelmov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Lucca Interiéry, se sídlem Žerotínova, 789 69, Postřelmov, v okrese Šumperk a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2007. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.


Truhlářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Šumperk


Truhlářství v lokalitě Šumperk – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Truhlářství najdete 81 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 73 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 24 firem v regionu Šumperk.