Truhlářství – Břeclav

1–10 firem z 51 nalezených Filtry

1Gregorovič Jan- JG Interiér

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Valtická 1644/36, Mikulov Bezdlužná

Zabýváme se výrobou kuchyní na míru včetně vestavěných spotřebičů. Dále vyrábíme vestavěné skříně z široké škály materiálů. Kuchyně i vestavěné skříně vyrábíme i v nadstandardním provedení. Poskytneme Vám nevšední řešení vaší kuchyně i vestavěné skříně ve spojení s originálním designem.

2Kyncl Martin - Truhlářství

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Svat. Čecha 174, Hustopeče Bezdlužná

Zabýváme se truhlářskými službami, a to pokládkou laminátových i plovoucích podlah, stolařskou výrobou, výrobou masivního nábytku či výrobou dřevěných oken a dveří. Dále také dodáváme skříně či kuchyňské linky na míru. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

3ŽÁK LADISLAV-INTERIÉRY

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vídeňská 239/1, Mikulov Bezdlužná

Interiér Žák se zabývá prodejem a pokládkou podlah, výrobou z nerezu, výroba skleněných stěn, prodej izolačních materiálů a prodej interiérových dveří a zárubní.

4ŽÁK Ladislav

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vídeňská 239/1 , Mikulov Bezdlužná

Nabízíme truhlářské práce.

5Dřevín, v.o.s.

3.7
★★★★★
★★★★★
(10)
U Dráhy 336/11, Podivín Bezdlužná

Jsme zakázkovým truhlářstvím. Vyrábíme vše, co si zákazník přeje. Zpracováváme jak masivní dřevo, tak aglomerované materiály.

6Lamé s.r.o. - výroba nábytku

4.5
★★★★★
★★★★★
(55)
Hraniční 1282, Břeclav - Poštorná
Otevřeno od 8:00

Zabýváme se výrobou, prodejem a montáží kuchyňského nábytku, interiérů, vestavěných skříní, kancelářského nábytku, obývácích pokojů, spolu s tím zajišťujeme dodání spotřebičů k příslušné zakázce. K zákazníkovi přistupujeme individuálně, na prvním místě jsou pro nás důležité potřeby zákazníka.…

7Roman Milota- STOLAŘSTVÍ Milota

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Lednická 731/2a, Břeclav Bezdlužná

Zakázkové Stolařství Milota nabízí například výrobu veškerého funkčního nábytku, repliky starožitného nábytku, renovace starého i historického nábytku. Nábytek vyrábíme z laminovaných, plošných i masivních materiálů.

8Osička Karel, Ing.- Truhlářství

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Podivínská 1286, Velké Bílovice Bezdlužná

Naše truhlářství se věnuje výrobě nábytku a zařízení na míru. Zhotovujeme kuchyně, vestavné skříně, schodiště, dveře a další interiérové prvky. Zabýváme se také lakování dřeva, dýhy či skla. Lakujeme od hlubokého matu po vysoký lesk.

9Truhlářství Skoupil

4.6
★★★★★
★★★★★
(16)
Podivínská 1455, Velké Bílovice Bezdlužná

Naše truhlářství se zaměřuje na výrobu moderních kuchyní, komplexní realizaci interiéru včetně vybavení.

10Antonín Švestka

Antonín Švestka, se sídlem Starovice 317, 693 01, Starovice, v okrese Břeclav a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2000. Předmětem podnikání je: Truhlářství, podlahářství Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.


Truhlářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Břeclav


Truhlářství v lokalitě Břeclav – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Truhlářství najdete 51 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 46 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 15 firem v regionu Břeclav.