Truhlářství – Hodonín

1–10 firem z 84 nalezených Filtry

1Bílík Petr1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Hodonínská 769, Dolní Bojanovice Bezdlužná

Zaměřili jsme se na výrobu nábytku, bytových doplňků a stavebně truhlářských produktů (okna, dveře, vrata, obložení) a jejich montáž. Zabýváme se také výrobou kazet na víno.

2Jaroslav Sovek - DSP nábytek

Produkty truhlářské výroby. Firma DSP nábytek vznikla záhy po sametové revoluci v roce 1992 jako sdružení podnikatelů a na trh vstupuje s letitými nábytkářskými zkušenostmi. Od roku 1998 nastupuje spolupráce se zahraničními firmami především z Rakouska a Německa, se kterými firma spolupracuje…

3Plášek - Profota, truhlářství

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vacenovice 120, Vacenovice Bezdlužná

Zabýváme se výrobou kuchyňských linek, vestavěných skříní, obývacích a dětských pokojů, ložnic a ruzných bytových doplňků. Máme k dispozici kvalitní materiály v pestré paletě barev a dezénu. Co se týče výroby zaměřujeme se na výrobu z lamina s ABS hranami a MDF s folií. Dveře na Váš nábytek si…

4Zbyněk Valenta - truhlářství, dřevoprodej

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Prušánky 188, Prušánky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naším oborem je výroba a montáž interiérových dveří, nábytku, kuchyňských linek, schodišť, eurooken. Prodej překližek, palubek, sololitu, stavebního řeziva.

5Alois Fridrich - Truhlářství

Zabýváme se truhlářskou zakázkovou výrobou, to znamená vybavením bytů, výrobou doplňkového nábytku, kompletním vybavením veřejných provozoven, barů, restaurací, obchodů a kanceláří. Pokládáme plovoucí a celodřevěné podlahy, vyrábíme interiérové dveře, vyrábíme veškerý nábytek potřebný do interiérů…

6Truhlářství Masařík

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žitná 9, Rohatec Bezdlužná

Zajišťujeme kompletní vybavení interiérů a to kuchyňské linky, schodiště, vestavěné i samostatné skříně, vnitřní i venkovní dveře, kancelářský nábytek a jiné - včetně dopravy a montáže. Poradíme s designem požadovaných výrobků a při výběru materiálů, zaměříme prostor přímo u zákazníka. Nábytek…

7Ing. Kouřil Petr - Truhlářství

Mlýnek 86, Veselí nad Moravou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ing. Kouřil Petr - Truhlářství prodej řeziva .Naše firma vznikla v roce 1998 a sídlí v provozovně ve Veselí nad Moravou. Zabýváme se převážně zakázkovou výrobou nebo výrobou v menších seriích.

8Kolečkář Ondřej - kuchyně KONdesign

4.7
★★★★★
★★★★★
(40)
Vrbátky 317, Svatobořice-Mistřín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme nábytek na míru do rodinných domů i komerčních prostorů. Máme bohaté truhlářské zkušenosti a chuť dodávat prostorům moderní design. Spokojenost zákazníka je pro nás důležitá, snažíme se o individuální přístup a citlivou kompozici.

9KM Profi plus s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Moravany 169, Moravany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme nezávislá a všestranná truhlářská firma a tak můžeme zajistit zákazníkovi komplexní servis a všechny typy vybavení. V našem sortimentu je zahrnuto vše - od různých typů oken, vchodových a interiérových dveří přes nábytek až po kuchyně.

10Chalupa Dušan -FALC STOLAŘSTVÍ HODONÍN

Chalupa Dušan -FALC STOLAŘSTVÍ Hodonín. Nabízím truhlářské práce - nábytek i okna, vestavěné skříně, interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyňské linky na míru.


Truhlářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Truhlářství v lokalitě Hodonín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Truhlářství najdete 84 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 76 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 25 firem v regionu Hodonín.