Truhlářství – Nový Jičín

1–10 firem z 83 nalezených Filtry

1Marek Jiří- Kuris, stolařství

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Libotín 923, Štramberk Bezdlužná

Firma zaměřená na výrobu nábytku, dveří, kuchyňských linek, schodů, skříní, ložnic.

2Olšanský Daniel- Truhlářství

Daniel Olšanský vyrábí kuchyně na míru, vestavěné skříně, stylový nábytek, dřevěná okna a vchodové dveře. Provádí také pokládku podlah nebo obložení stěn.

3Marek Jiří - Kuris Stolařství

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ženklava 186, Ženklava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jiří Marek provozuje truhlářství. Zabývá se výrobou a montážemi interiérů i exteriérů penzionů, domů a bytů. Dále realizuje dětské pokoje, ložnice, schodiště, dveře, obývací stěny, skříně a kuchyňské linky z masivu, lamina i dřevotřísky.

4Vágner Stanislav- výroba nábytku

2.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Vlčovice 1 , Kopřivnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme truhlářské práce. Specializujeme se na výrobu kancelářského nábytku, kuchyní, ložnic, vestavěných skříní, interiérových dveří, zakázkový nábytek.

5Urban Dušan- UPIN

Naše společnost se zaměřuje na stavební a truhlářské práce, pokládku a renovaci podlah, malířské práce a nátěry. Provádíme rekonstrukce, půdní vestavby, sádrokartony, bytová jádra, dodávky a renovace oken a dveří.

6David Juřica

David Juřica, se sídlem Sedlnice 556, 742 56, Sedlnice, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Truhlářství, podlahářství Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

7Pavel Holiš

Pavel Holiš, se sídlem Sokolovská 63, 742 01, Suchdol nad Odrou, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Truhlářství, podlahářství Zednictví Pokrývačství, tesařství Zdroj:…

8Stolařství WH

Dolní 489, Mořkov
Dnes už má zavřeno

Stolařství WH, se sídlem Dolní 489, 742 72, Mořkov, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Truhlářství, podlahářství Více informací naleznete na našich webových stránkách. …

9Lubomír Hyvnar

Lubomír Hyvnar, se sídlem Mniší 169, 742 21, Kopřivnice, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2002. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

10Škarka interiér1 pobočka

Škarka interiér, se sídlem Libhošť 246, 742 57, Libhošť, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Zemědělský podnikatel - fyzická osoba. Založení v roce 2003. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Pokrývačství, tesařství Výroba, obchod a služby neuvedené…


Truhlářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Truhlářství v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Truhlářství najdete 83 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 75 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 25 firem v regionu Nový Jičín.