Truhlářství – Nový Jičín

1–10 firem z 67 nalezených Filtry

1Marek Jiří- Kuris, stolařství

Firma zaměřená na výrobu nábytku, dveří, kuchyňských linek, schodů, skříní, ložnic.

2Olšanský Daniel- Truhlářství

Daniel Olšanský vyrábí kuchyně na míru, vestavěné skříně, stylový nábytek, dřevěná okna a vchodové dveře. Provádí také pokládku podlah nebo obložení stěn.

3Marek Jiří - Kuris Stolařství

Ženklava 186, Ženklava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jiří Marek provozuje truhlářství. Zabývá se výrobou a montážemi interiérů i exteriérů penzionů, domů a bytů. Dále realizuje dětské pokoje, ložnice, schodiště, dveře, obývací stěny, skříně a kuchyňské linky z masivu, lamina i dřevotřísky.

4Vágner Stanislav- výroba nábytku

2.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Vlčovice 1 , Kopřivnice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme truhlářské práce. Specializujeme se na výrobu kancelářského nábytku, kuchyní, ložnic, vestavěných skříní, interiérových dveří, zakázkový nábytek.

5Urban Dušan- UPIN

Naše společnost se zaměřuje na stavební a truhlářské práce, pokládku a renovaci podlah, malířské práce a nátěry. Provádíme rekonstrukce, půdní vestavby, sádrokartony, bytová jádra, dodávky a renovace oken a dveří.

6Moje střecha

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Za Střelnicí 680, Frenštát pod… Bezdlužná

Stavební firma nabízí tesařské a truhlářské práce. K dalším činnostem patří prodej a montáž střešních krytin - plastová, dřevěná a hliníková okna.

7Černoch Jiří - STOVYR

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mankovice 74, Mankovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma nabízí zakázkovou výrobu nábytku a vybavení interiérů včetně návrhu, vchodových, interierových dveří, eurooken, špaletových oken a řeziva.

8Kosmál Milan

Milan Kosmál nabízí truhlářské a stolařské práce.

9Klimpar Pavel

Toto stolařství nabízí výrobu nábytku na míru. Nábytek vyrábí z masivu i z lamina. Výroba moderních kuchyňských linek, vestavěných skříní, dřevěných dveří, dřevěných schodišť, masivních dřevěných postelí atd.

10Šindler Milan

Štefánikova 204/20i, Kopřivnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Milan Šindler nabízí výrobu schodišť, nábytku, oken, dveří a interiéru. Zaměřuje se na nábytek ze dřeva, ekologický nábytek do dětských pokojů, obklady, vestavěný nábytek, kuchyňské linky a další.


Truhlářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Truhlářství v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Truhlářství najdete 67 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 60 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 20 firem v regionu Nový Jičín.