Truhlářství – Moravskoslezský kraj

1–10 firem z 523 nalezených Filtry

1VIPAMA s.r.o.

Provozujeme truhlářství a stolařství. Vyrábíme kuchyně, skříně, okna, dveře, schody, stoly, vestavné skříně. Stolařská a truhlářská firma Vipama je na trhu již od roku 2003. Naše stolařství a truhlářství naleznete ve městě Opava na adrese Hlavní 478/154, Opava - Kylešovice. Mezi naše Hlavní…

2Vaněk Martin - truhlář

Nabízím zakázkovou výrobu nábytku. Provádím zateplení oken a sklenářství. Naše firma se zabývá zakázkovou výrobou od roku 1995. Zkušení stolaři mají k dispozici plně vybavenou dílnu ve vlastních prostorách. Jsme lehce dostupní autem i městskou hromadnou dopravou v Ostravě-Vítkovicích, kousek od…

3Džemla Ladislav- truhlářství

5.0
★★★★★
★★★★★
(23)
Služovice 187, Služovice
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Nabízíme kvalitní zakázkovou výrobu nábytku, kuchyní, vestavěných skříní, interiérových dveří a širokého sortimentu výrobků ze dřeva.

4Ondra Lubomír - LUBOND

Nabízím práce truhláře, zedníka, obkladače, dále nabízím práce malířské a lakýrnické, tapetářské práce, instalatérské práce a další běžné drobné práce typu hodinový manžel.

5Hrtus Dušan - truhlářství a stolařství

Společnost nabízí truhlářskou výrobu - nábytek, kuchyně, schodiště, terasy, zábradlí, balkony, zahradní stavby, altány, pergoly, garážová stání a také drobné tesařské práce.

6Jaroslav Dvořáček- stolařství

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Místecká 126/256, Hrabová

Nabídka truhlářských a stolařských prací - nábytek na zakázku, kuchyňské linky, dveře a obložky do interiérů a vnitřní parapety.

7Stolařství Mutina - zakázková výroba

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Potoku 404/15, Ostrava Bezdlužná

Stolařství nabízí výrobu nábytku z masivu i lamina.

8FROSCH design s.r.o.4 pobočky

3.2
★★★★★
★★★★★
(9)
17. listopadu 598/32, Ostrava, Poruba

Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu nábytku. Vyrábíme kuchyňské linky, okna, dveře, obývací pokoje, vestavěné skříně a další. Dále provádíme stavební práce, rekonstrukce, bytová jádra, obkladačské práce, pokládku podlah.

9Skalíková Zuzana - abydlíte

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mongolská 1430/20, Ostrava-Poruba Bezdlužná

Zaměřujeme se na vizualizace 3D, návrhy rodinných i komerčních interiérů či kompletní realizace kuchyní, koupelen, obývacích pokojů, dětských pokojů, ložnic a veškerých komerčních prostor. Poskytujeme poradenství, dispoziční řešení, malby na stěny, feng-shui a dekorace.

10Stolařství Holaň, s.r.o.

Ječmínkova 64, Ostrava
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Provoz zakázkového truhlářství - nábytek z lamina a masivu, kuchyňské linky, postele, zahradní nábytek, půdní vestavby, ploty, pergoly, schody, dveře, zárubně.


Truhlářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Truhlářství v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Truhlářství najdete 523 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 471 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 157 firem v regionu Moravskoslezský kraj.