Truhlářství – Opava

1–10 firem z 99 nalezených Filtry

1VIPAMA s.r.o.

Provozujeme truhlářství a stolařství. Vyrábíme kuchyně, skříně, okna, dveře, schody, stoly, vestavné skříně. Stolařská a truhlářská firma Vipama je na trhu již od roku 2003. Naše stolařství a truhlářství naleznete ve městě Opava na adrese Hlavní 478/154, Opava - Kylešovice. Mezi naše Hlavní…

2Džemla Ladislav- truhlářství

5.0
★★★★★
★★★★★
(23)
Služovice 187, Služovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme kvalitní zakázkovou výrobu nábytku, kuchyní, vestavěných skříní, interiérových dveří a širokého sortimentu výrobků ze dřeva.

3Hrtus Dušan - truhlářství a stolařství

Společnost nabízí truhlářskou výrobu - nábytek, kuchyně, schodiště, terasy, zábradlí, balkony, zahradní stavby, altány, pergoly, garážová stání a také drobné tesařské práce.

4EKOBAU INVEST a.s.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Podolská 156, Hradec nad Moravicí
Dnes už má zavřeno

Společnost nabízí stavební činnost, truhlářská činnost, projekční činnost, rekonstrukce, dřevostavby, stavby na klíč.

5Nekoranec Daniel

Nabízíme tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské a zednické práce. Vyrábíme altány, pergoly či zahradní chatky. Provádíme SDK konstrukce, montáže i demontáže krovů. Montáž střešnich krytin: Bramac, Tondach, KM-beta, Capacco, Ekoternit, plechovich, asfaltovich, pvc krytin. Meření termokamerou.

6Lesák Vít, Ing. (pobočka Otice)1 pobočka

U Dvora 331 , Otice Bezdlužná

Provádíme stavební práce včetně projektování. Zaměřujeme se na truhlářství, zámečnictví, elektro, tesařství, malířství a natěračství, montáže sádrokartonových konstrukcí.

7Schuster Karel- truhlářství

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Balbínova 1107, Opava Bezdlužná

Zakázková výroba kuchyní, interiérových dveří, vestavěných skříní, obývacích pokojů, ložnic a dalšího vybavení bytu či domu.

8Raška Stanislav - Truhlářství Raška

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hlavní 1194/135b, Opava
Dnes už má zavřeno

Zakázková výroba nábytku; kuchyňských linek, masivních postelí, vestavěných skříní, schodišť. Bytový i kancelářský nábytek na míru z lamina i masivního dřeva.

9Moravec Miroslav- truhlářství

Nabízíme kvalitní zakázkovou výrobu nábytku včetně kuchyní, dveří, schodišť, dřevěných obkladů stěn, zahradního nábytku, pergol.

10Hill Tomáš- truhlářství

Bělá 202, Bělá Bezdlužná

Provozujeme zakázkové truhlářství. Vyrábíme kuchyně, nábytek z masivu, pergoly, zahradní domky a dřevěné obklady stěn. Provádíme pokládku plovoucích podlah, montáž nábytku, stropů a štítů domů.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Truhlářství v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Truhlářství najdete 99 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 89 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 30 firem v regionu Opava.