Truhlářství – Opava

1–10 firem z 124 nalezených Filtry

1VIPAMA s.r.o.

Provozujeme truhlářství a stolařství. Vyrábíme kuchyně, skříně, okna, dveře, schody, stoly, vestavné skříně. Stolařská a truhlářská firma Vipama je na trhu již od roku 2003. Naše stolařství a truhlářství naleznete ve městě Opava na adrese Hlavní 478/154, Opava - Kylešovice. Mezi naše Hlavní…

2Džemla Ladislav- truhlářství

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Služovice 187, Služovice
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Nabízíme kvalitní zakázkovou výrobu nábytku, kuchyní, vestavěných skříní, interiérových dveří a širokého sortimentu výrobků ze dřeva.

3Hrtus Dušan - truhlářství a stolařství

Společnost nabízí truhlářskou výrobu - nábytek, kuchyně, schodiště, terasy, zábradlí, balkony, zahradní stavby, altány, pergoly, garážová stání a také drobné tesařské práce.

4EKOBAU INVEST a.s.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Podolská 156, Hradec nad Moravicí
Otevřeno do 17:00

Společnost nabízí stavební činnost, truhlářská činnost, projekční činnost, rekonstrukce, dřevostavby, stavby na klíč.

5Nekoranec Daniel

Nabízíme tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské a zednické práce. Vyrábíme altány, pergoly či zahradní chatky. Provádíme SDK konstrukce, montáže i demontáže krovů. Montáž střešnich krytin: Bramac, Tondach, KM-beta, Capacco, Ekoternit, plechovich, asfaltovich, pvc krytin. Meření termokamerou.

6Lesák Vít, Ing. (pobočka Otice)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Dvora 331 , Otice Bezdlužná

Provádíme stavební práce včetně projektování. Zaměřujeme se na truhlářství, zámečnictví, elektro, tesařství, malířství a natěračství, montáže sádrokartonových konstrukcí.

7Schuster Karel- truhlářství

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Balbínova 1107, Opava Bezdlužná

Zakázková výroba kuchyní, interiérových dveří, vestavěných skříní, obývacích pokojů, ložnic a dalšího vybavení bytu či domu.

8Jakub Repper

Jakub Repper, se sídlem Vávrovická 70/77, 747 07, Opava-Vávrovice, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Truhlářství, podlahářství Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách…

9Antonín Viktorin

Antonín Viktorin, se sídlem Opavská 5/122, 747 18, Píšť, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2005. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

10RAVI podlahářství

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Podvihovská 37/54a, Opava-Komárovské… Bezdlužná

RAVI podlahářství, se sídlem Podvihovská 37/54a, 747 06, Opava-Komárovské Chaloupky, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2007. Předmětem podnikání je: Truhlářství, podlahářství Více informací naleznete na…


Truhlářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Truhlářství v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Truhlářství najdete 124 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 112 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 37 firem v regionu Opava.