Truhlářství – Kroměříž

1–10 firem z 60 nalezených Filtry

1POLSTER, s.r.o.1 pobočka

Zakázková výroba nábytku z masivu, postele, srubové židle a stoly, palisády a masážní stoly, palivové brikety z tvrdého javorového dřeva balené v pytlích po 40 kg.

2HLAVA - STAVBY, s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(8)
Hlinsko pod…, Hlinsko pod Hostýnem Bezdlužná

Stavební práce v oblasti pozemního stavitelství a inženýrských staveb. Nabízíme klempířské, truhlářské a zámečnické práce. Dále provádíme výstavby rodinných a bytových domů na klíč, opravy opěrných zídek, propustků a mostů, kompletní výstavbu parkovišť, cyklostezek a dalších.

3Truhlářství Josef Valigurský

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hlavní 32, Zborovice Bezdlužná

Působím na trhu již od roku 1986 a živnost jsem provozoval již při zaměstnání ve vlastní vybavené dílně. Od roku 2000 se věnuji svému oboru naplno a to hlavně v oblasti Kroměříže, Brna, Olomouce a je možná zakázka kdekoliv v ČR. Dovezu na místo určení zákazníkem.

4Zavadil Pavel - Truhlářství

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Sulimov 6, Sulimov Bezdlužná

Zakázková výroba nábytku, kuchyní, vestavěných skříní, kancelářského nábytku. Výroba schodů a zábradlí. Dále vyrábím dětské pokoje, obývací stěny a další výrobky ze dřeva. Zajištění dodání a montáže.

5Michal Šipula

Mezi mé služby patří výroba nábytku na zakázku. Nabízím široký výběr materiálů. Zajistím veškeré příslušenství jako je například kování, hliníkové rámečky, drátěný program a jiné.

6DŘEVOPAL s.r.o.

Naše firma byla založena v roce 1997. Výrobní prostory naší firmy se nacházejí v Hulíně. Vyrábíme zakázkový nábytek na míru z laminovaných dřevotřískových desek.

7Nábytek Kukla

Nábytek Kukla, se sídlem Jankovice 112, 769 01, Jankovice, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2002. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Truhlářství, podlahářství Více informací naleznete…

8Mikšánek výroba zakázkového nábytku

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Tovární 1209/6, Holešov

Mikšánek výroba zakázkového nábytku, se sídlem Tovární 1209/6, 769 01, Holešov, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2004. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

9Antonín Dospíšil

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Pravčice 30, Pravčice Bezdlužná

Antonín Dospíšil, se sídlem Pravčice 30, 768 24, Pravčice, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2004. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

10Interiéry - výroba Peter Faško

Interiéry - výroba Peter Faško, se sídlem Krátká 152, 769 01, Holešov-Všetuly, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2011. Předmětem podnikání je: Truhlářství, podlahářství Výroba, obchod a služby neuvedené v…


Truhlářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Truhlářství v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Truhlářství najdete 60 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 54 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 18 firem v regionu Kroměříž.