Truhlářství – Kroměříž

1–10 firem z 36 nalezených Filtry

1POLSTER, s.r.o.1 pobočka

Zakázková výroba nábytku z masivu, postele, srubové židle a stoly, palisády a masážní stoly, palivové brikety z tvrdého javorového dřeva balené v pytlích po 40 kg.

2HLAVA - STAVBY, s.r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Hlinsko pod…, Hlinsko pod Hostýnem Bezdlužná

Stavební práce v oblasti pozemního stavitelství a inženýrských staveb. Nabízíme klempířské, truhlářské a zámečnické práce. Dále provádíme výstavby rodinných a bytových domů na klíč, opravy opěrných zídek, propustků a mostů, kompletní výstavbu parkovišť, cyklostezek a dalších.

3Truhlářství Josef Valigurský

Hlavní 32, Zborovice Bezdlužná

Působím na trhu již od roku 1986 a živnost jsem provozoval již při zaměstnání ve vlastní vybavené dílně. Od roku 2000 se věnuji svému oboru naplno a to hlavně v oblasti Kroměříže, Brna, Olomouce a je možná zakázka kdekoliv v ČR. Dovezu na místo určení zákazníkem.

4Zavadil Pavel - Truhlářství

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Sulimov 6, Sulimov Bezdlužná

Zakázková výroba nábytku, kuchyní, vestavěných skříní, kancelářského nábytku. Výroba schodů a zábradlí. Dále vyrábím dětské pokoje, obývací stěny a další výrobky ze dřeva. Zajištění dodání a montáže.

5Michal Šipula

Mezi mé služby patří výroba nábytku na zakázku. Nabízím široký výběr materiálů. Zajistím veškeré příslušenství jako je například kování, hliníkové rámečky, drátěný program a jiné.

6DŘEVOPAL s.r.o.

Naše firma byla založena v roce 1997. Výrobní prostory naší firmy se nacházejí v Hulíně. Vyrábíme zakázkový nábytek na míru z laminovaných dřevotřískových desek.

7Tomáš Sysel

Truhlářské práce, výroba nábytku na zakázku, například kuchyňské linky, obývací stěny, dětské pokoje, ložnice a další.

8DBS Prusinovice, s.r.o.1 pobočka

Formátování, lakování a olepování nábytkových polotovarů. Dále provádíme vrtání k sestavení nábytku a instalaci kování. Nabízíme výrobu nábytkových dílců z biodesky, laťovky, spárovky a masivu z domácích či exotických dřevin. Zajišťujeme rozvoz hotových přířezů.

9Mikala Karel - Truhlářství KMT1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Míškovice 168, Míškovice Bezdlužná

Zakázková výroba truhlářských výrobků, kuchyňské linky - lakované, dýhované, umělý kámen, Corian, Hanex, Hi-Macs. Kancelářský nábytek. Vybavení hotelů, restaurací, prodejen, obývací pokoje, dětské pokoje, ložnice, vestavěné skříně, terasy z bangkirai.

10Mikala Karel - Dřevěné obaly1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Míškovice 168, Míškovice Bezdlužná

Dřevěné obaly, kompletní služby od zaměření, výrobu, zabalení stroje (dílu), po montáž a nakládku.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Truhlářství v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Truhlářství najdete 36 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 32 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 11 firem v regionu Kroměříž.