Truhlářství – Prostějov

1–10 firem z 81 nalezených Filtry

1Živnůstka Lubomír - INDECO CZ (pobočka Prostějov)4 pobočky

Výroba a prodej vestavěných skříní, posuvných stěn pro přepažení místností značky INDECO. Vestavěné skříně pro podkroví, atypický nábytek a nábytek na míru.

2Karel Kolář

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Přemyslovice 4, Přemyslovice

Nábytek i kuchyňské linky na zakázku a dětské i obývací pokoje či ložnice. Používám masivní dřevo, lamino, podýhovanou dřevotřísku i biodesky. Návrhy řešení interiéru jsou zpracovány dle požadavků zákazníka.

3Oulehla Pavel

Nabízím služby sklenářství a truhlářství. Zabývám se výrobou nábytku, kuchyňských linek, skříní, stěn do obýváků, stolů, stolků a doplňků, skleněných výrobků, to vše včetně montáže.

4DOPOSINVEST s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(18)
Bohuslavice 19, Bohuslavice Bezdlužná

Stavební firma - stavíme rodinné domy na klíč, provádíme rekonstrukce, zateplení, fasády. Dále provozujeme stavební truhlářství, prodejnu stavebnin. Vyrábíme schodiště, okna, dveře, Eurookna. Nabízíme i stavební materiály. Autodoprava.

5LACHMAN INTERIER DESIGN, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Plumlovská 522/44, Prostějov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zajišťujeme architektonické návrhy, vizuální projekce a výrobu nábytku. Poskytujeme kompletní realizace interiérů hotelů, kasín, bank, kanceláří, restaurací, rodinných domů či bytů. Dále i nabízíme truhlářskou výrobu, repase, portály, okna, dveře. Zpracujeme homogenní materiály.

6STOLZA - Radek Zatloukal

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Fanderlíkova 391, Prostějov Bezdlužná

Zabýváme se kompletní výrobou nábytku, oken a dveří včetně zaměření, projektové dokumentace, dopravy a montáže.

7Kolář Karel - truhlářství

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Přemyslovice 4, Přemyslovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Vyrábím nábytek i kuchyňské linky na zakázku a dětské i obývací pokoje či ložnice. Dále používám masivní dřevo, lamino, podýhovanou dřevotřísku i biodesky. Návrhy řešení interiéru jsou zpracovány dle požadavků zákazníka.

8Štugel Petr

Nabídka renovace kuchyňských linek, výměny pracovních desek a dřezů. Dále i výroba nábytku na zakázku. Provádění tesařských i pokrývačských prací.

9Šindelář Radek - Stolářství a truhlářství – Nábytek Šindelář (pobočka Prostějov)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Gorkého 406, Prostějov Bezdlužná

Nábytek Šindelář nabízí nábytek na míru, kancelářský a bytový nábytek, vestavěné skříně, obývací stěny, kuchyně, dětské pokojíčky, dveře, postele a válendy. Nabízí návrhy interiérů, zaměření a montáž na místě. Možnost formátování a olepování hran.

10Rohovský Karel

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku z masivu a lamina. Vyrábíme vestavěné skříně, kuchyně, kancelářský nábytek, ložnice, šatny, palandy, stylové, manželské, patrové postele, snížená patra, dětské pokoje, atypický ohýbaný nábytek, kanceláře z lamina a masivu, schody, ploty, pergoly.


Truhlářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Truhlářství v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Truhlářství najdete 81 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 73 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 24 firem v regionu Prostějov.