Truhlářství – Morava

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Provozujeme truhlářství a stolařství. Vyrábíme kuchyně, skříně, okna, dveře, schody, stoly, vestavné skříně. Stolařská a truhlářská firma Vipama je na trhu již od roku 2003. Naše stolařství a truhlářství naleznete ve městě Opava na adrese Hlavní 478/154, Opava - Kylešovice. Mezi naše Hlavní…

Poslat poptávku vipama.cz 553 735 028

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku, dveří, zárubní, pergol a zahradního nábytku. Každou zakázku realizujeme od grafického návrhu, přes výrobu, dodávku až po montáž. Jednotlivé realizace zakázek respektují individuální přání a možnosti zákazníka. Vhodná volba materiálů přispívá k designově…

Poslat poptávku truhlarstvi-sedlacek.cz 585 383 090

Zpracováváme dýhy a sazenky, vyrábíme kvalitní designové speciální dubové sudy a čalouněná křesla. Věnujeme se výrobě hran a dýhování. Například rámové na dveře, panelové a nábytkové. Společnost nabízí svoji činnost a výrobky drobným zákazníkům i velkým odběratelům. Zavážíme je po celém světě…

Poslat poptávku dyhyvecera.cz 517 371 242

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních kuchyní s důrazem na design, funkčnost a dlouhou životnost. Naše kuchyně jsou vyráběny v Rakousku a přizpůsobeny individuálním potřebám zákazníků.

Poslat poptávku ewe.at 608 883 943

Nabízíme kvalitní truhlářské služby a výrobky na míru v oboru nábytku. Poskytujeme odborné poradenství a individuální přístup k zákazníkům. Naše práce je důkazem stále rostoucího počtu spokojených zákazníků.

Poslat poptávku truhlarstvimata.webnode.cz 608 636 300

Velkoobchod a maloobchod se stavebním materiálem. Provádíme kompletní stavební práce.

Poslat poptávku ww25.kobliha.info 515 229 823

Společnost D-Holz se zabývá prodejem a dodávkou kompletního železářského zboží, spojovacího materiálu, elektronářadí a potřeb pro nábytkovou výrobu a truhláře.

Poslat poptávku d-holz.cz 516 419 970

Zaměřili jsme se na výrobu nábytku, bytových doplňků a stavebně truhlářských produktů (okna, dveře, vrata, obložení) a jejich montáž. Zabýváme se také výrobou kazet na víno.

Poslat poptávku petrbilik.cz 518 372 265

Výroba kancelářského nábytku, vestavěných skříní, kuchyní, dětských pokojů, válend a matrací. Oprava čalouněného nábytku.

Poslat poptávku ha-komplet.cz 516 437 301

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem nábytku. V nabídce zakázková výroba nábytku a to tradiční nábytek, kuchyně, obývací pokoje, postele, skříně, police, komody, knihovny, stoly, konferenční stolky, ale také dětský nábytek. Dále stavebně truhlářská výroba - schody, okna, dveře a mnohé další.

Poslat poptávku simek-interier.cz 775 654 287

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Truhlářství najdete 1 771 firem, živnostníků a institucí. Naši zástupci už osobně prověřili přes 531 firem v regionu Morava.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.