Svařování a sváření – Opava

1–10 firem z 61 nalezených Filtry

1Nevřela Kamil - SERVIS HASIČSKÉ TECHNIKY1 pobočka

Sádek 118, Velké Heraltice
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná Ověřená

Servis a prodej hasičské techniky a náhradních dílů. Dále i motory, čerpadla, chlazení motorů, nádrže, filtry a kryty. Nabízíme měděné trubky, obaly na proudnici, nepromokavé plachty a vozíky. Prodáváme modely hasičských aut, přilby a hračky. Dále nabízíme zámečnické práce a kovovýrobu.

2Vaníček David - zámečnictví

4.1
★★★★★
★★★★★
(88)
Třebomská 30, Sudice Bezdlužná Ověřená

Provádíme kompletní zámečnické práce. Vyrábíme a montujeme zábradlí, přístřešky, schodiště, ploty, brány a ocelové konstrukce. Realizujeme povrchové úpravy materiálů - pozinkování, lakování, komaxitování.

3Nevřela Kamil - SERVIS HASIČSKÉ TECHNIKY (pobočka Opava)1 pobočka

Pekařská 890/148, Opava
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Prodej a servis hasičské techniky a náhradních dílů. Dále i motory, čerpadla, chlazení motorů, nádrže, filtry a kryty. Nabízíme měděné trubky, obaly na proudnici, nepromokavé plachty a vozíky. Prodáváme modely hasičských aut, přilby a hračky. Dále nabízíme zámečnické práce a kovovýrobu.

4Forcon solution s.r.o.

Budišovská 495, Vítkov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Poskytujeme služby v oblasti konstrukce a výroby jednoúčelových strojů a zařízení. Dále i poloautomatických pracovišť. Společnost Forconsolutions.r.o. je ryze českou společností, která byla založena v roce 2013. Poskytujeme komplexní služby v oblasti konstrukce a výroby jednoúčelových strojů a…

5INTERMOS, spol. s r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Nové Lublice 90, Nové Lublice
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Jsme dlouholetými specialisty na kovovýrobu, svařování a montáž kovových konstrukcí. Zajišťujeme výrobu kovových palet, ocelových konstrukcí a ocelových stavebních skladů. Provádíme veškeré svařování do hmotnosti svařenců 16t s možností doložení jakosti svářeči se státními zkouškami.

6JACAR AUTOSERVIS

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Stará silnice 2845/5, Opava,Předměstí
Otevřeno od 7:00

Nabídka svářečských a soustružnických prací. Autoservis nabízí opravy automobilů, návěsů, přívěsů, servis vozů GAZELLE, HONKER, ARO, UAZ. Dále také nabídka služeb pneuservisu.

7Richter Petr- prodej pletiv a plotů

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Hlavní 36, Neplachovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Výroba, prodej a montáž plotů a posuvných bran, plotové pletivo, sloupky, branky, napínací dráty, zámečnické práce.

8FEMONT OPAVA s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Vávrovická 274, Opava

Společnost FEMONT OPAVA s.r.o. se zabývá výrobou a montážemi průmyslových hal, supermarketů, autosalonů, čerpacích stanic pohonných hmot, montáží panelového i skládaného opláštění průmyslových objektů včetně světlíků, oken, vrat a dalších. Kromě montovaných hal realizujeme také nestandardní stavby,…

9Pracný Jiří- ELEKTRO

Zukalova 1335, Opava, Předměstí
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Pronajímáme montážní zdvihací plošinu.

10SOZAP OPAVA s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Přemyslovců 10, Opava, Jaktař
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Nabízíme soustružení, frézování, svařování, válcování, řezání závitů a provádění obrábění na CNC soustruzích. Specializujeme se také na prodej hutního materiálu.


Svařování a sváření – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Svařování a sváření v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Svařování a sváření najdete 61 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 55 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 18 firem v regionu Opava.