Vaníček David – Zámečnictví – logo společnosti Vaníček David – Zámečnictví

Poskytujeme vám profesionální zámečnické práce a kovovýrobu. Vyrábíme a montujeme zábradlí, přístřešky, schodiště, ploty, brány a ocelové konstrukce. Mezi naše další služby patří výroba nástrojů a svařování. Kontaktujte naše zámečnictví.

 • Klíčová slova 35

  zámečnické práce, zámečnictví, svařování, svařování oceli, svařování nerezu, svařování hliníku, kovovýroba, zábradlí, přístřešky, schodiště, ploty, brány, ocelové konstrukce, povrchové úpravy materiálů, zkružování, ohýbání profilů, ohýbání plechů, pozinkování, lakování, komaxitování, výroba nerez zábradlí, výroba okrasných plotů, výroba nástrojů, soustružení, frézování, broušení, vrtání, výroba zábradlí, výroba přístřešků, výroba schodišť, výroba plotů, výroba bran, výroba ocelových konstrukcí, opracování kovů, montážní práce

 • Popis

  V našem zámečnictví se zabýváme výrobou zábradlí, přístřešků, schodišť, plotů, bran a ocelových konstrukcí.

  Vyrábíme jak z železného materiálu, tak z nerezu. Provádíme i povrchové úpravy – pozinkování, lakování, komaxitování. Všechny výrobky vám rádi namontujeme.

  Součástí našich služeb je výroba nástrojů, svařování oceli, nerezu a hliníku, soustružení, frézování, broušení a vrtání.

  Kontaktujte nás! Na trhu působíme již od roku 2006.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Vaníček David – Zámečnictví

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.