Vrata a brány – Morava

Vrata a brány jsou nezbytným prvkem každé nemovitosti. Mimo svou funkčnost přinášejí mnoho dalších aspektů, jako je estetický vzhled, bezpečnost a soukromí, do našich domovů. Přehled prodejců vrat a bran v lokalitě Morava.

1–10 firem z 721 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Jsme největší dodavatel vratové techniky Hörmann na Moravě. Dodáváme vám kvalitní garážová vrata, brány, průmyslová vrata, můstky a límce, automatické parkovací závory a protipožární rolety a rolovací vrata. Zajišťujeme montáž a servis.

Poslat poptávku tor-master.cz 517 348 209

Nabízíme zakázkovou výrobu v oblasti zámečnictví a kovovýroby, umíme však i klasickou práci. Specializujeme se zejména na průmyslové zakázky typu ocelových konstrukcí, nádrží, plošin nebo schodišť. K povrchovým úpravám materiálu využíváme tryskání, žíhání či galvanické a žárové zinkování.

Poslat poptávku sotmstrojirna.cz 605 763 086

Poskytujeme vám profesionální zámečnické práce a kovovýrobu. Vyrábíme a montujeme zábradlí, přístřešky, schodiště, ploty, brány a ocelové konstrukce. Mezi naše další služby patří výroba nástrojů a svařování. Kontaktujte naše zámečnictví.

Poslat poptávku zamecnictvi-opava.cz 777 329 344

Naše firma byla založena v roce 2000 a působí převážně na území zlínského kraje v oblasti stavebního zámečnictví a zakázkového kovářství. Jsme zaměřeni především na kovové a ocelové ploty, brány, branky, atypické schodiště, mříže a další výrobky do interiéru. Dále se zabýváme zakázkovou…

Poslat poptávku zamkov.cz 601 340 005

Nabízíme vám moderní plastová okna, hliníková okna, vstupní dveře a garážová vrata. Prodáváme i značkovou stínicí techniku a sítě proti hmyzu. Součástí našich služeb je odborná montáž všech námi nabízených produktů. Kontaktujte nás! Rádi vám poradíme s výběrem.

Poslat poptávku zaluziekasko.cz 775 777 001

Jsme stavební a montážní firma. Specializujeme se na montáže a výměny plastových oken a plastových dveří, dřevěných oken a dřevěných dveří a hliníkových oken a hliníkových dveří.

Poslat poptávku viko-okna.cz 515 222 628

Zabýváme se výrobou a dodávkami ocelových výrobků, jako jsou zábradlí, brány, schody, ploty, mříže, přístřešky a mnoho dalších výrobků. Činností naší společnosti není pouze kovovýroba. Zajišťujeme i komplexní servis a služby – zednické, demoliční a výkopové práce.

Poslat poptávku bpzmetal.cz 777 112 617

Jsme dodavatel plotů a garážových vrat značky WIŚNIOWSKI. Dodáváme vám široký sortiment plotů, garážových vrat, průmyslových vrat a dveří. Výrobky WIŚNIOWSKI jsou jedničkou na evropském trhu pro svoji kvalitu a dokonalý design.

Poslat poptávku awploty.cz 553 765 091

9 PortaTherm s.r.o.

PVC protiprůvanové lamelové clony, kyvná vrata, svařovací závěsy a boxy, předělení prostoru, protisluneční a bezpečnostní okenní fólie.V dnešní době se klade stále větší důraz na úspory energií a vytvoření hygienických prostorů. Proto Vám naše firma nabízí široký výběr PVC lamelových clon a kyvné…

Poslat poptávku portatherm.cz 530 500 454

10 Wilmar s.r.o.

Vyrábění plastových oken, dveří, žaluzií a předokenních rolet. Vynikající tepelná a zvuková izolace, vyšší míra bezpečí a odolnost proti povětrnostním vlivům jsou jen některé z vlastností, jimiž se vyznačují naše okna a dveře. Právě tepelně izolační hodnoty a snadná údržba jsou nejlepšími argumenty…

Poslat poptávku wilmar.cz 516 418 888

Vrata a brány v lokalitě Morava – detailní popis

Vrata a brány nám slouží nejen k zabezpečení našich domovů, ale i k jejich ozdobě. Existuje mnoho typů vrat a bran, které se liší podle materiálu, tvaru, velikosti, ovládání nebo designu. 

Výběr designu a materiálu vrat a bran závisí na vašich konkrétních potřebách a preferencích. Např. dřevo je tradičním materiálem, který dodává bráně příjemný a rustikální vzhled. Kovové brány jsou zase oblíbené pro svou pevnost a trvanlivost a lze je zdobit různými vzory a ornamenty. Dnešní moderní brány jsou také často vyrobeny z hliníku nebo plastových kompozitních materiálů, které nabízejí vynikající kombinaci estetiky a odolnosti vůči povětrnostním vlivům.

Co se týče designu, možnosti jsou prakticky neomezené. Můžete vybrat tradiční vzory, abyste ladili s historickými budovami, nebo minimalistický moderní design pro moderní architekturu.

Typy vrat a bran 

Křídlová vrata a brány

Jsou klasickým typem vrat a bran, které se otevírají do stran. Jsou jednoduché na montáž i na obsluhu. Mohou být jak manuální, tak i automatické. Vyrábějí se v široké škále materiálů i designů. Mezi jejich nevýhody patří potřeba dostatečného prostoru pro otevírání křídel. 

Posuvná vrata a brány

Jsou moderním a elegantním typem vrat a bran. Posuvné brány při otevírání kopírují plot, a tak nepotřebují žádný prostor navíc. Posuvná vrata se otevírají podél vnitřní stěny garáže, a jsou tak vhodná pro garáže, před kterými není volný prostor nebo které nemají prostor na stropě garáže. Mohou být jak manuální, tak i automatické. Mezi jejich nevýhody patří vyšší pořizovací cena a složitější instalace. 

Výklopná vrata

Tato vrata se otevírají směrem nahoru. Mají dobrou tepelnou izolaci a snadno se ovládají ručně nebo elektricky. Mezi jejich nevýhody patří potřeba volného prostoru před garáží pro otevření vrat, nižší bezpečnost proti vloupání a horší těsnost proti prachu a vodě.

Sekční vrata

Jsou oblíbeným typem garážových vrat, které se skládají z několika horizontálních panelů, které se při otevírání posouvají po kolejnicích pod stropem. Sekční vrata jsou moderní, bezpečná, tichá, úsporná na prostor a dobře izolují. Vyrábějí se z vysoce kvalitních materiálů. Mezi jejich nevýhody patří potřeba pevné konstrukce stropu, složitější instalace a vyšší cena. 

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.