Svařování a sváření – Kroměříž

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1Zdeněk Kuchař

Palackého 496, Holešov Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na výrobu pilových pásů na na dřevo, kov, plast i papír. Vyrábíme také brusné pilové kotouče, pily pro stavebnictví. Provádíme servis pilových pásů, svařování pásů, broušení nástrojů, seřizování pilnic technikem. Poskytujeme odborné poradenství.

2Radek Kocián1 pobočka

Lubná 38, Lubná Bezdlužná

Elektroinstalační práce menšího rozsahu.

3František Winkler - Zámečnické práce a kovovýroba

Nabízíme zámečnickou výrobu, kovovýrobu a obrábění kovů svařováním. Najdete nás na adrese Bystřice pod Hostýnem, ulice Přerovská 146.

4KAMAX - METAL, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Havlíčkova 3057, Kroměříž Bezdlužná

Výroba, velkoobchodní i maloobchodní prodej hutního materiálu, plotů, pletiv a příslušenství. Nabídka svářečských a zámečnických prací, sériová i kusová výroba. Zprostředkováváme výrobu a montáž plošin a zábradlí, dopravníků, kontejnerů, výměníků, bran. Výroba ocelových konstrukcí včetně montáže.

5Ing. Jiří Zmrzlík

Mechanické úpravy kovů. Nástrojové oceli, Al + Cu - slitiny; slitiny mědi;ocel rychlořezná, žáruvzdorná, zušlechťovaná, pásová;vysoko-tavné kovy. Odporové svařování, bodové svařování.

6Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nábělkova 539, Kroměříž Bezdlužná

Státní střední odborné učiliště zajišťuje denní výuku tříletých učebních oborů karosář, obráběč kovů, strojní mechanik, elektrikář, autoelektrikář, instalatér, opravář zemědělských strojů, mechanik opravář motorových vozidel a elektrotechnické a strojně montážní práce.

7PB Czech Production s.r.o.

Společnost Peböck CZ spol. s r.o. vznikla 22.12.2014 jako dceřinná společnost rakouské firmy ALPE PEBÖCK. Firma má své kanceláře a výrobní prostory umístěny v moderní nově postavené hale v Holešově na ulici Očadlíkova 1350.

8Fryšták Pavel

Blazice 49, Blazice Bezdlužná

Umělecké kovářství a zámečnictví, kovářské práce i svařování hliníku s možností grafického zpracování zakázky.

10Pavel Kohoutek

Balkónové a výtahové konstrukce, podesty a rozvody potrubí.


Svařování a sváření – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Svařování a sváření v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Svařování a sváření najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Kroměříž.