Svařování a sváření – Vyškov

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1KAŇA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Dětkovice 92, Dětkovice Bezdlužná

Provádíme opravy a provedení STK traktorů Zetor včetně závěsných zařízení, vysokozdvižných vozíků, nákladních vozidel a silničních vozidel.

2Las-pro s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Tománkova 34/9, Rousínov Bezdlužná

Firma Las-pro se specializuje především na výrobu dílců pomocí CNC řezání laserem a CNC ohraňováním s doplňující činností jako je vrtání a závitování.

3TK KOVO, s.r.o.

Firma se zabývá především sériovou a zakázkovou zámečnickou výrobou. Firma TK KOVO se nachází v zrekonstruovaných výrobních prostorách ve Slavkově u Brna.Provádíme zámečnické či kovoobráběcí práce a CNC dělení materiálů.

4HESTEGO a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Nouzce 470/7, Vyškov-Město Bezdlužná

Vyrábíme ochranné komponenty pro pohyblivé části obráběcích strojů a teleskopické kryty.

5Mila Brno spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Hrušky 5, Hrušky Bezdlužná

Společnost Mila Brno, spol. s r.o. vznikla 25. července 1992. Ve svém prvním sídle na ulici Nopova v Brně – Židenicích byla zpočátku jednou z hlavních činností obchodní činnost. Významnou událostí v historii firmy bylo získání výrobního objektu od firmy Tusculum Rousínov v Hruškách u Slavkova. Od…

6ALNE s.r.o.2 pobočky

Pustiměř 184, Pustiměř
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jednou z hlavních specializací je výroba a montáž zábradlí, schodišť, různých doplňků do interiéru a exteriéru a svařování speciálních materiálů jako je hliník, nerez i titan.

7SPOLMETAL, s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Fűgnerova 1437, Slavkov u Brna

Začali jsme podnikat v roce 1993. Postupně budujeme moderní strojní zařízení umožňující dodávat součástky v dobrém a přesném stavu v předem dohodnutých termínech. V současné době máme 20 zaměstnanců pracujících ve dvousměnném a třísměnném provozu, kteří jsou schopni zvětšit naši kapacitu dle potřeb…

8Řezník Jiří - Ocelové konstrukce

Firma zámečnictví Řezník podniká v oboru zámečnická výroba od roku 1991. Vyrábíme menší konstrukce z oceli, nerezu a hliníku včetně ocelových bran, roštů i okenních mříží.

9SKROMET, s.r.o.

Naše firma se zabývá kovovýrobou. Na trhu působí od roku 1991. Zabýváme se zejména sériovou a malosériovou výrobou plechových dílů, a to nejen ze železa, ale také z hliníku a nerezových ocelí.

10Jirka Jiří

4.8
★★★★★
★★★★★
(52)
Nádražní 822, Bučovice Bezdlužná

Prodáváme náhradní díly, maziva, příslušenství a doplňky. Provozujeme pneuservis a motoservis. Nabízíme svařování plastů. Prodáváme a půjčujeme skútry.


Svařování a sváření – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Svařování a sváření v lokalitě Vyškov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Svařování a sváření najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 15 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Vyškov.