Svařování a sváření – Šumperk

1–10 firem z 31 nalezených Filtry

1Stavební vodohospodářská, s.r.o. (Šumperk)3 pobočky

Olomoucká 139/4, Moravská Třebová
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost Stavební vodohospodářská, s.r.o. se věnuje výstavbě vodovodů či kanalizací, elektrických rozvodů či rekonstrukci kanalizačních a vodovodních přípojek. Rovněž se zabýváme opravami a údržbou osobních i nákladních vozidel, i stavebních strojů a techniky.

2Stavby COMPLET CZE s.r.o.

Ryze česká firma Stavby COMPLET nabízí služby v oblasti realizace komínů, trubních tras, stavby stožárů, výroby sil a zásobníků. Zajistíme také zámečnické a klempířské práce nebo revize komínů.

3KOSTKA - kolobka, s. r. o.

Zabýváme se svařováním a lakováním. Provádíme laserové opracování materiálů.

4ZLKL, s. r. o.2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(30)
Moravičanská 581 , Loštice Bezdlužná

ZLKL svým zákazníkům nabízí širokou škálu strojírenských činností, konkrétně obrábění, lisování, svařování, povrchové úpravy, 3D kontrolu kvality a také vývoj a konstrukci. Díky své komplexnosti, kvalitě, schopnosti rychle reagovat na požadavky klienta a přijatelným cenám dlouhodobě roste tržbami i…

5Viktorin Petr- ZÁMEČNICKÉ PRÁCE ŠUMPERK

Slovanská 270/4, Šumperk
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Poskytuji služby v oblasti kovoobráběcích, zámečnických či svářečských prací.

6ABA Šumperk, společnost s ručením omezeným

3.8
★★★★★
★★★★★
(23)
Zábřežská 73, Šumperk
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma vznikla v roce 1993. Společnost se orientuje na zpracování tenkostěnných a tlustostěnných plechů různými technologiemi s důrazem na finální operace svařování. Kromě výrobků z plechu jsou ve velké míře zastoupeny i profilové svařence do celkové hmotnosti 5t, které slouží jako základ pro…

7Vlastivědné muzeum v Šumperku3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(294)
Hlavní třída 22, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vlastivědné muzeum v Šumperku sídlící v Pavlínině dvoře.

8Kudela Zdeněk- zednické práce Šumperk

Nabízím tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Provádím výrobu pergol a altánů. Zajišťuji svářečské práce a práce v oblasti stavebního zámečnictví.

9Techvaco s.r.o.

Libina 148, Libina
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na výrobu nerezových konstrukcí a opravy nerezových technologických a výrobních zařízení. Dodáváme celonerezové odvodňovací žlaby, kotlíky, vpusti a atypické nerezové poklopy. Provádíme svařování nerezu, oceli a hliníku.

10BRAVO Loštice spol. s. r.o.

Květín 18, Mohelnice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

BRAVO LOŠTICE spol. s r.o. se zabývá kovovýrobou - nabídka obrábění, řezání, lisování, dělení kovu a zámečnických prací. Vybavena CNC obráběcími stroji pro soustružení, frézování, dělení materiálu vodním paprskem a plazmou. Řezání materiálu velkými pilami na kov. Provádíme zámečnické práce,…


Svařování a sváření – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Šumperk


Svařování a sváření v lokalitě Šumperk – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Svařování a sváření najdete 31 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 28 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Šumperk.