Svařování a sváření – Šumperk

1–10 firem z 44 nalezených Filtry

1Techvaco s.r.o.

Libina 148, Libina
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Zaměřujeme se na výrobu nerezových konstrukcí a opravy nerezových technologických a výrobních zařízení. Dodáváme celonerezové odvodňovací žlaby, kotlíky, nerezové žebříky, hliníkové boxy a bedny, výsuvná madla, šachtové žebříky, sací a vtokové koše, vpusti a atypické nerezové poklopy.…

2Stavební vodohospodářská, s.r.o. (Šumperk)3 pobočky

Olomoucká 139/4, Moravská Třebová
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost Stavební vodohospodářská, s.r.o. se věnuje výstavbě vodovodů či kanalizací, elektrických rozvodů či rekonstrukci kanalizačních a vodovodních přípojek. Rovněž se zabýváme opravami a údržbou osobních i nákladních vozidel, i stavebních strojů a techniky.

3Stavby COMPLET CZE s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(36)
Družstevní 276/15 , Mohelnice Bezdlužná

Ryze česká firma Stavby COMPLET nabízí služby v oblasti realizace komínů, trubních tras, stavby stožárů, výroby sil a zásobníků. Zajistíme také zámečnické a klempířské práce nebo revize komínů.

4KOSTKA - kolobka, s. r. o.

Zabýváme se svařováním a lakováním. Provádíme laserové opracování materiálů.

5ZLKL, s. r. o.2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(39)
Moravičanská 581 , Loštice Bezdlužná

ZLKL svým zákazníkům nabízí širokou škálu strojírenských činností, konkrétně obrábění, lisování, svařování, povrchové úpravy, 3D kontrolu kvality a také vývoj a konstrukci. Díky své komplexnosti, kvalitě, schopnosti rychle reagovat na požadavky klienta a přijatelným cenám dlouhodobě roste tržbami i…

6UVAX, s. r. o.

M. R. Štefánika…, Šumperk
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Společnost UVAX se zaměřuje na kovovýrobu se specializací na produkty z kovových a drátěných materiálů pro potravinářský, chemický, farmaceutický i jiný průmysl a pro zdravotnictví. Provádíme výrobu na zakázku.

7Viktorin Petr- ZÁMEČNICKÉ PRÁCE ŠUMPERK

Slovanská 270/4, Šumperk
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Poskytuji služby v oblasti kovoobráběcích, zámečnických či svářečských prací.

8Vlastivědné muzeum v Šumperku3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(294)
Hlavní třída 22, Šumperk
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Vlastivědné muzeum v Šumperku sídlící v Pavlínině dvoře.

9Kudela Zdeněk- zednické práce Šumperk

Nabízím tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Provádím výrobu pergol a altánů. Zajišťuji svářečské práce a práce v oblasti stavebního zámečnictví.

10BRAVO Loštice spol. s. r.o.

Květín 18, Mohelnice
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

BRAVO LOŠTICE spol. s r.o. se zabývá kovovýrobou - nabídka obrábění, řezání, lisování, dělení kovu a zámečnických prací. Vybavena CNC obráběcími stroji pro soustružení, frézování, dělení materiálu vodním paprskem a plazmou. Řezání materiálu velkými pilami na kov. Provádíme zámečnické práce,…


Svařování a sváření – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Šumperk


Svařování a sváření v lokalitě Šumperk – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Svařování a sváření najdete 44 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 40 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 13 firem v regionu Šumperk.