Svařování a sváření – Nový Jičín

1–10 firem z 43 nalezených Filtry

1LUBKAR s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Jerlochovice 161, Fulnek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Společnost zaměřená na stavebnictví, výkopové práce, opravy osobních a nákladních vozidel, nákladní autodopravu a nakládání s odpady. Dále provádíme vývoz a čištění jímek. Kontakty a bližší informace o našich nabízených službách najdete na internetových stránkách. Obraťte se na nás!

2Seko ZP, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nádražní 538/29, Odry
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme hadice, a to průmyslové, armované i hydraulické. Jsou vhodné například pro potraviny, abrasivní materiály, oleje, dopravní prostředky, ale také páru a horkou vodu, chemikálie, stlačený vzduch, plyny či svařování. Nabízíme také mikroporézní a pryžové desky, fólie a těsnění.

3KDZ METAL, spol. s r.o.

Masarykova 411, Fulnek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme služby v oblasti kovovýroby a konstrukce. Dále nabízíme poradenství v oboru všeobecného strojírenství. Orientace především na konstrukci a výrobu jednoúčelových strojů a technologických celků. Provádíme svářecké a zámečnické práce.

4MS technik, spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Dukelská 114, Šenov u Nového…

Vyrábíme plechové výlisky převážné pro automobilový průmysl. Lisujeme na postupových i ručních lisech, nýtujeme, ruční a robotické svařování. Prodáváme lisovací nástroje, kontrolní a svařovací přípravky.

5SLUMEKO, s.r.o.

Společnost nabízí údržbu a opravy místních komunikací, údržbu zeleně (sečení, hrabání, ořezy, kácení, výsadby), údržbu hřbitovů, svoz, sběr a zneškodňování komunálního, velkoobjemného, separovaného a nebezpečného odpadu, autodopravu, zemní práce, zámečnické a svářečské práce.

6MORAVIA Stamping a.s.

Hlavní činností firmy je vývoj a výroba výlisků lisovaných za studena. Zajišťujeme povrchové úpravy, galvanické zinkování, práškové lakování, omítání a kataforézní lakování. Pracujeme s CNC frézkou, CNC soustruhem a Hrubovací frézkou.

7LUCCO a.s.

3.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Velké Albrechtice…, Velké Albrechtice

Firma vyrábí technologicky náročné svařence pro přesnější komponenty ve strojírenství včetně tryskání a práškového lakování. Vyrábí také části stavebních a dopravních strojů, pálení tvarových výpalků, dělení materiálu, stříhání, obrábění a svařování.

8SVAR TECHNIK, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Štefánikova 261, Kopřivnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zabývá svařováním, tvarovým řezáním plechů plaz­mou, výrobou nástrojů, přípravků a výrob­ních měřidel. Provádí také kovoobrábění.

9Chýlek Petr- autoškola

4.9
★★★★★
★★★★★
(5)
Arm. gen. L.…, Studénka
Dnes už má zavřeno

Zajišťujeme výuku a výcvik žadatelů o řidičský průkaz. Zprostředkováváme svářečské kurzy.

10PAMET, spol. s r.o.

Komenského 231, Suchdol nad Odrou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost zaměřená na kovoobrábění - lisování za studena, svářování a montáže dílců z tenkých plechů pro automobilový a zámečnický průmysl.


Svařování a sváření – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Svařování a sváření v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Svařování a sváření najdete 43 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 39 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 13 firem v regionu Nový Jičín.