Svařování a sváření – Nový Jičín

1–10 firem z 65 nalezených Filtry

1LUBKAR s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Jerlochovice 161, Fulnek
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Společnost Lubkar zaměřená na stavby a demolice, výkopové práce, vývoz a čištění jímek, pískování a jádrové vrtání. Provozujeme autoservis. Provádíme opravy osobních a nákladních vozidel. Nabízíme nákladní autodopravu a nakládání s odpady.

2Porgest, a.s.

4.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Slovanská 1526/38, Nový Jičín
Otevřeno od 7:00

Zabýváme se konstrukcí a výrobou auto nástaveb. Provádíme přestavby vozidel dle ADR, montáž ABS, retardérů TELMA, ověřování tachografů, elektrické výbavy. Svařujeme a pálíme na CNC strojích.

3Seko ZP, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nádražní 538/29, Odry
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Prodáváme hadice, a to průmyslové, armované i hydraulické. Jsou vhodné například pro potraviny, abrasivní materiály, oleje, dopravní prostředky, ale také páru a horkou vodu, chemikálie, stlačený vzduch, plyny či svařování. Nabízíme také mikroporézní a pryžové desky, fólie a těsnění.

4KDZ METAL, spol. s r.o.

Masarykova 411, Fulnek
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Poskytujeme služby v oblasti kovovýroby a konstrukce. Dále nabízíme poradenství v oboru všeobecného strojírenství. Orientace především na konstrukci a výrobu jednoúčelových strojů a technologických celků. Provádíme svářecké a zámečnické práce.

5VPAZ, s.r.o.

Zabýváme se výrobou z kovů dle dokumentace zákazníka s mechanickou montáží. Vyrábíme pro automobilový a zemědělský průmysl.

6MS technik, spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Dukelská 114, Šenov u Nového…

Vyrábíme plechové výlisky převážné pro automobilový průmysl. Lisujeme na postupových i ručních lisech, nýtujeme, ruční a robotické svařování. Prodáváme lisovací nástroje, kontrolní a svařovací přípravky.

7SLUMEKO, s.r.o.

Společnost nabízí údržbu a opravy místních komunikací, údržbu zeleně (sečení, hrabání, ořezy, kácení, výsadby), údržbu hřbitovů, svoz, sběr a zneškodňování komunálního, velkoobjemného, separovaného a nebezpečného odpadu, autodopravu, zemní práce, zámečnické a svářečské práce.

8MORAVIA Stamping a.s.

Hlavní činností firmy je vývoj a výroba výlisků lisovaných za studena. Zajišťujeme povrchové úpravy, galvanické zinkování, práškové lakování, omítání a kataforézní lakování. Pracujeme s CNC frézkou, CNC soustruhem a Hrubovací frézkou.

9LUCCO a.s.

3.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Velké Albrechtice…, Velké Albrechtice

Firma vyrábí technologicky náročné svařence pro přesnější komponenty ve strojírenství včetně tryskání a práškového lakování. Vyrábí také části stavebních a dopravních strojů, pálení tvarových výpalků, dělení materiálu, stříhání, obrábění a svařování.

10SVAR TECHNIK, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Štefánikova 261, Kopřivnice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma se zabývá svařováním, tvarovým řezáním plechů plaz­mou, výrobou nástrojů, přípravků a výrob­ních měřidel. Provádí také kovoobrábění.


Svařování a sváření – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Svařování a sváření v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Svařování a sváření najdete 65 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 59 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 20 firem v regionu Nový Jičín.