Svařování a sváření – Břeclav

1–10 firem z 31 nalezených Filtry

1BV Brumovice výtahy s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(13)
Brumovice 235, Brumovice Bezdlužná

Firma BV BRUMOVICE VÝTAHY S.R.O. se na trhu s železným materiálem pohybuje již 21 let. V roce 2012 jsme se díky rozrůstajícím se nárokům na kvalitu a rychlost zpracování rozhodli pro modernizaci našeho strojního vybavení o další stroje splňující veškeré požadavky dnešní dynamické doby. Proto ke…

2METAL WORKING CZ, s.r.o.

Kobylí 180, Kobylí Bezdlužná

METAL WORKING CZ,s.r.o. v současné době jeden z největších výrobcú strojů pro svařování plastů a našich služeb využívají firmy z celého světa. Díky vlastní výrobě máme neustálou kontrolu nad kvalitou našich výrobků.

3Loučka Miroslav - ELEKTRO-VODO-TOPO

Lednická 729/159, Břeclav-Charvátská…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Firma Miroslava LOUČKY podniká v současné době v široké škále níže uvedených oborů... Provádíme vodoinstalace, plynoinstalace, elektroinstalace, topenářství, servis plynových spotřebičů, včetně projekce.

4LAŠŠAN METAL s.r.o.1 pobočka

Provádíme výroby všech typů kontejnerů a muld a dále i kovových konstrukcí.

5SMETANA JAROSLAV-KOVOVÝROBA

Uherčice 328 , Uherčice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše činnost zahrnuje kompletní realizaci zakázky včetně výroby, dopravy i montáže. Aktivně sledujeme dění na trhu a věnujeme se jak starším metodám výroby, tak novým směrům, materiálům a výrobním technologiím.

6KOVO - PK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
třída 1. máje 1369…, Poštorná Bezdlužná

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou vnitřních i vnějších částí budov, oplocení a zařízení budov. Díky proškolení zaměstnanců klademe důraz na kvalitu a děláme práci v ČR, Rakousku a Slovensku.

7ALBA - METAL, spol. s r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(22)
Mlýnská 459, Ladná

Rovnání, dělení, tvarování a svařování drátu převážně pro automobilový průmysl moderní CNC technologií.Pro naše zákazníky realizujeme vývojovou a sériovou výrobu pro téměř 30 typů automobilů, jako terciální nebo sekundární dodavatel řetězce. Využíváme vlastní technologické oddělení, které je…

8CMT CZ s.r.o.

Firma CMT CZ s.r.o. působí od roku 2001 na českém trhu a zabývá se výrobou motorických polohovacích roštů, zdravotními postelemi do domovů, penzionů, nemocnic, do domácí péče, kováním a polohovacími mechanismy na válendy, zakázkové práce, kovovýroba, schodiště, brány mříže, kovový nábytek, vybavení…

9Kovo Fůkal s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Pod Břehy 1120/79, Velké Pavlovice Bezdlužná

Naše firma v roce 2011 svou dosavadní živnost reorganizovala na společnost s ručením omezeným a v nových prostorech s rozšířeným strojním zázemím jsme připraveni pracovat na komplexních projektech, ale i na drobných zámečnických pracích. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

10Hrůza Štěpán- Zámečnictví

Firma nabízí zámečnické a svářečské práce a montáže dopravních linek.


Svařování a sváření – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Břeclav


Svařování a sváření v lokalitě Břeclav – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Svařování a sváření najdete 31 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 28 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Břeclav.