Svařování a sváření – Přerov

1–10 firem z 51 nalezených Filtry

1Blumenbecker Prag s.r.o. (pobočka Přerov)3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Kramářova 1171/15, Přerov Bezdlužná

Naše firma působí v oblasti inženýring elektro, průmyslové automatizace a navrhování pohonů. Zajišťujeme odborná školení ve vlastním školicím centru. Dále prodáváme komponenty a pohony od renomovaných evropských výrobců, robotické aplikace a svařovací techniku.

2Tomi Czech, s.r.o.4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Skopalova 2991/22, Přerov Bezdlužná

Naše strojírenská výroba se zabývá především oblastí 3D ohýbání, CNC pálení, dělení plechů, vrtání, svařování a provádění povrchových úprav.

3ZAPE, spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
U rybníka 231, Opatovice
Otevřeno od 7:00

Nabízíme plošné tváření (lisování), ohraňování, pálení laserem a vysekávání materiálů na CNC strojích, zámečnickou výrobu a svařování. Naše firma se zabývá ryze zakázkovou výrobu.

4DAKR, spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
třída…, Hranice Bezdlužná

Provádíme frézování, soustružení, vrtání, svařování, ohýbání trubek i plechů, dále nabízíme úpravy kovů. Zabýváme se také laserovým vypalováním, zinkováním a také kalením.

5BSM - kovovýroba, s.r.o.

Nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí , výrobu a montáž technologických dílů a celků, dále výrobu a montáž interiérových doplňků z konstrukčních, ušlechtilých ocelí a barevných kovů. Specializujeme se na výrobu motorového invalidního vozíku BSM-OLVO 95.

6Kovomont Přerov, spol. s r.o.

Jsme firma zabývajíci se především zakázkovou a strojírenskou výrobou. Naší specializací a hlavním výrobním púrogramem je výroba pružných spojek VPS a BKN.

7AVIMEX Hranice spol. s r.o.1 pobočka

Prodej armatur, armatury pro chemii a petrochemie, vodárenské armatury, zakázková strojní výroba, frézování a obrábění. Odlévání a sváření.

8STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Olšovec 77, Hranice Bezdlužná

Strojírny v Olšovicích nabízejí strojírenskou výrobu, kompletní výrobu strojů a samostatných dílců do různých průmyslů, obrábění, soustružení, frézování, zámečnické práce a zámečnická výroba, stavba svařenců, výroba potrubí a potrubních dílců, výroba pochozí lávky, schodiště, zábradlí, zpracování…

9Horák Pavel - Servis Doma

Servis typu Hodinový manžel. Nabídka malířských, montérských, elektrikářských, tesařských, instalatérských, svářečských či zahradnických prací. Možnost servisu výpočetní techniky či oprav aut. Pracovní hodiny - dle telefonické dohody.

10REGENA, spol. s r.o.

Provádíme kovářské a zámečnické práce - nabízíme svařování kolejnic a jejich prodej. Provádíme drobnější opravy na železnici.


Svařování a sváření – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Svařování a sváření v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Svařování a sváření najdete 51 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 46 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 15 firem v regionu Přerov.