Svařování a sváření – Přerov

1–10 firem z 42 nalezených Filtry

1Tomi Czech, s.r.o.4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Skopalova 2991/22, Přerov Bezdlužná

Naše strojírenská výroba se zabývá především oblastí 3D ohýbání, CNC pálení, dělení plechů, vrtání, svařování a provádění povrchových úprav.

2ZAPE, spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
U rybníka 231, Opatovice
Dnes už má zavřeno

Nabízíme plošné tváření (lisování), ohraňování, pálení laserem a vysekávání materiálů na CNC strojích, zámečnickou výrobu a svařování. Naše firma se zabývá ryze zakázkovou výrobu.

3BSM - kovovýroba, s.r.o.

Nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí , výrobu a montáž technologických dílů a celků, dále výrobu a montáž interiérových doplňků z konstrukčních, ušlechtilých ocelí a barevných kovů. Specializujeme se na výrobu motorového invalidního vozíku BSM-OLVO 95.

4Kovomont Přerov, spol. s r.o.

Jsme firma zabývajíci se především zakázkovou a strojírenskou výrobou. Naší specializací a hlavním výrobním púrogramem je výroba pružných spojek VPS a BKN.

5AVIMEX Hranice spol. s r.o.1 pobočka

Prodej armatur, armatury pro chemii a petrochemie, vodárenské armatury, zakázková strojní výroba, frézování a obrábění. Odlévání a sváření.

6STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Olšovec 77, Hranice Bezdlužná

Strojírny v Olšovicích nabízejí strojírenskou výrobu, kompletní výrobu strojů a samostatných dílců do různých průmyslů, obrábění, soustružení, frézování, zámečnické práce a zámečnická výroba, stavba svařenců, výroba potrubí a potrubních dílců, výroba pochozí lávky, schodiště, zábradlí, zpracování…

7Horák Pavel - Servis Doma

Servis typu Hodinový manžel. Nabídka malířských, montérských, elektrikářských, tesařských, instalatérských, svářečských či zahradnických prací. Možnost servisu výpočetní techniky či oprav aut. Pracovní hodiny - dle telefonické dohody.

8REGENA, spol. s r.o.

Provádíme kovářské a zámečnické práce - nabízíme svařování kolejnic a jejich prodej. Provádíme drobnější opravy na železnici.

9BADEN s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(6)
Milenov 135, Milenov Bezdlužná

Zakázková strojírenská výroba.

10PREST PŘEROV a.s.

Výroby a montáže strojů i zařízení dle dodané či vlastní dokumentace, převážně pro chemický, stavební, hutní, strojírenský průmysl, vodní hospodářství a ekologii. Firma vlastní oprávnění pro výrobu, montáž, opravy a rekonstrukci tlakových nádob a konstrukčních dílů namáhaných statickým a dynamickým…


Svařování a sváření – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Svařování a sváření v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Svařování a sváření najdete 42 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 38 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 13 firem v regionu Přerov.