Svařování a sváření – Zlín

1–10 firem z 75 nalezených Filtry

1Křen Miroslav

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pod Mlýnem 315, Příluky Bezdlužná

Zaměřujeme se na výrobu a prodej drobné manipulační techniky. Jedná se o rudly, skladové vozíky a kola. Nabízíme také zakázkovou výrobu a možnost půjčení rudlů.

2H + M Zlín a.s. (pobočka Zlín-Štípa)8 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
K Farmě 495, Štípa
Otevřeno od 7:00

Prodáváme svářecí techniku Migatronic a Alfa In. Dále i řezací techniku Elettro C.F., brousicí nástroje Lukas a Carborundum. Mimo jiné přídavné materiály, příslušenství, ochranné a pracovní pomůcky pro sváření - vše pro svařování i svářeče. Servis i svařovací techniky.

3AGROL spol. s r.o.

Naším oborem je zakázková kovovýroba dílů zemědělských strojů. Firma začala spolupracovat převážně se zahraničními partnery. Cílem firmy je nadále se úspěšně podílet na subdodávkách a rozšířit svou výrobu. Chce se stát významným výrobcem pro odběratele, který by jí nabídl dlouhodobý výrobní program.

4EMO spol. s r.o.

Specializujeme se na kovovýrobu, strojírenskou výrobu kusovou a malosériovou. Nabídka obráběčských a svařovacích prací.

5AWL-Techniek CZ s.r.o.

Zlínská 230, Otrokovice,…
Otevřeno od 8:00

Zabýváme se výrobou a vývojem výrobních automatů s důrazem na svařování, konstrukci. Vyrábíme jednoúčelové stroje. Více informací naleznete na naší webové stránce.

6NIKOMAT Zlín s.r.o.

Zabýváme se výrobou konstrukcí, svařováním, broušením a leštěním tvarových ploch z nerezy. Nabízíme schodiště, zábradlí, nadstřešky, ploty včetně výplní i vstupní systémy. Provádíme veškerou kovovýrobu a zámečnické práce jak sériově tak na zakázku. Dodáváme kompletní zakázky v kombinaci nerez, ocel…

7EC - TECH a.s.

Naším oborem je nabídka služeb v oblasti kovovýroby a svařování.

8Mol Roman

4.3
★★★★★
★★★★★
(58)
Na Kopci 4259, Zlín Bezdlužná

Nabízíme vyrovnávání karoserie aut po kroupách, bez poškození laku - metodou PDR. Zajišťujeme vyrovnávání promáčklin, důlků a deformací z provozu, bez poškození laku - metodou PDR, rozlešťování drobných škrábanců (přípravky společnosti 3M). Zabýváme se také renovací světlometů.

9BRUVO, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Švermova 1123 , Zlín Bezdlužná

Provádíme nerezové a zámečnické práce. Výroba bran, zábradlí, turniketů, nástřešků či vrat. Nabízíme prodej nerezového materiálu a obrábění kovů. Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat.

10Dobeš Marek - KOVOVÝROBA - Plotové centrum1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Pod Jurým ul., Lůžkovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Plotové centrum. Výroba a prodej průmyslových a zahradních brán a branek, plotových sloupků, pletiv a drátů. Provádíme stavby plotů na klíč. Vyrábíme lešenářské kozy, plechové dveře do zárubně, mobilní plotové panely. Zakázková výroba, autodoprava.


Svařování a sváření – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Svařování a sváření v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Svařování a sváření najdete 75 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 68 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 23 firem v regionu Zlín.