Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) – Uherské Hradiště

1–10 firem z 27 nalezených Filtry

1Tomáš Koníček, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(60)
Cihlářská 395, Uherský Brod-Havřice Bezdlužná

Nabízíme projekce, prodej a servis i montáže značkové klimatizace LG a Sinclair. Dále v nabídce kamerové systémy či zabezpečovací a docházkové systémy i videotelefony.

2Janků Zdeněk

Jaroslava Staňka 868, Uherské Hradiště…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej a montáž elektronické zabezpečovací signalizace včetně kamerových systémů a společné televizní antény a satelity. Dále nabízíme ozvučení objektů a výrobních hal, počítačové sítě. Domácí telefony a videotelefony. Wifi připojení, LED osvětlení.

3Kohoutek Petr - EL-AXIS

4.3
★★★★★
★★★★★
(16)
Sokolovská 335, Uherské Hradiště
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodáváme a montujeme satelitní komplety, antény a wifi. Nabízíme Skylink, freeSAT, DIGI TV. Také dodáváme spotřební elektroniku či prodej technického zabezpečení, webkamer a alarmů. Provádíme rekonstrukce rozvodů.

4INPREMA s.r.o.

Vlčnovská 374, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Projektování, výroba a realizace elektrických zařízení. Dále ovládání hydrauliky mobilních zařízení, vysokozdvižných plošin, mostových jeřábů, kladkostrojů a zvedacích manipulátorů. Mimo jiné projektování osvětlení a silnoproudé rozvody. MaR plynových kotelen.

5SECURITY TECHNOLOGIES a.s.5 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Tovární 1712, Staré Město Bezdlužná

Prodej bezpečnostních a ozvučovacích systémů. Dále i požárních či elektrických signalizací a strukturovaných kabeláží. Zpracujeme bezpečnostní dokumentace. Nabízíme Vám také službu svařování optických vláken.

6Hybler Jiří, zabezpečovací systémy, klimatizace

3.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Závodní 1454, Hluk Bezdlužná

Poskytujeme služby jako je montáž a servis klimatizací, zabezpečovacích systémů, videotelefonů, kamerových systémů. Projektujeme elektroinstalace do bytu. Vybrat si můžete z různých druhů na našich webových stránkách.

7Antonín Petr - BestMONT

Šaripova 1801, Uherský Brod
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme komplexní služby v oblasti montáže rozvodů a strukturované kabeláže. Provádíme instalace telefonních ústředen či GSM a LAN modulů. Dále zajišťujeme zabezpečovací, kamerové, satelitní a anténní systémy včetně zaškolení a poučení obsluhy. Poskytujeme servis a pomoc s řešením případných…

8Hanák Libor

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Štěpnická 1162, Uherské Hradiště Bezdlužná

Zaměřuji se na revize hromosvodů, elektrických zařízení do 1000 V či spotřebičů a elektrického nářadí. Dále zajišťuji elektroinstalace rodinných domů, bytových jednotek a průmyslových objektů včetně instalace domácích telefonů a zabezpečovacích systémů.

9Telekom Plus, s.r.o.

Nabídka prodeje, montáží a servisu telekomunikačních a zabezpečovacích zařízení, docházkových systémů či kamerových systémů a videotelefonů. Dále nabízíme ozvučení budov, jednotný čas, evakuační rozhlas, slaboproudé rozvody, počítače, monitory a tiskárny.

10Šlahora Evžen - Pmont SERVIS1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hostětín 60, Hostětín Bezdlužná

Nabízíme prodej a provádíme montáže stavebních prvků. V nabídce ploty, vrata a brány. Realizujeme plastové, dřevoplastové, hliníkové, drátěné, kovové a zděné ploty včetně zimních zahrad, výsuvných markýz, sekčních vrat. Nabízíme také bezpečnostní a kované mříže.


Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) najdete 27 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 24 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Uherské Hradiště.