Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) – Břeclav

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1Elektromarkt, spol. s r.o. - (pobočka Břeclav)1 pobočka

Dodáváme, montujeme a servisujeme zabezpečovací a kamerové systémy, požární signalizaci i ostatní slaboproudé zařízení. Nabízíme elektroinstalační materiál (kabely, zásuvky, vypínače, jističe, svítidla).

2Elektromontáže Havelka

Ořechová 676/4, Velké Pavlovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se zabývá dodávkami a montáží komplexních silnoproudých i slaboproudých elektroinstalačních rozvodů pro domácnosti i průmyslový sektor. Zajišťujeme výstavbu veřejného osvětlení. Provádíme prvotní i výchozí revize u elektroinstalačního zařízení např. hromosvodu. Jsme na trhu několik…

3Teprostroj s.r.o.- komponenty pro automatizaci2 pobočky

Vyrábíme a prodáváme bezpečnostní komponenty pro strojní průmysl a vratovou techniku, komponenty pro průmyslovou signalizaci, automatizaci a řídící systémy. Naše firma je exkluzivním zástupcem firem MAYSER GmBH, PATLITE a Witt-Sensoric GmBH.

4Teprostroj s.r.o. (pobočka Břeclav)2 pobočky

provádíme výrobu a prodej signalizací i také bezpečnostních systémů pro stroje a vrata a veřejnou dopravu.

5NetSERV, s.r.o.

Pavlovská 531/46, Mikulov
Dnes už má zavřeno

Zabýváme se prodejem a servisem výpočetní techniky, základních kancelářských potřeb, jako papíry, sešity, děrovačky či psací potřeby. Dále nabízíme připojení k internetu, správu a údržbu počítačových sítí. K našim služba patří také instalace docházkových systémů, kamerových systému, požárních…

6Tabačár Miroslav1 pobočka

Provádíme prodej a montáž anténních systémů a zabezpečovacího zařízení a kamerových systémů a digitální satelitní techniky.

74Deal plus s.r.o.

Zajistíme pro Vás služby v oblasti informatiky, informační bezpečnosti a dopravních systémů. Zabýváme se také elektronickými zabezpečovacími systémy JABLOTRON a kamerovými systémy.

8Prokeš Jaroslav - zabezpečovací systémy

Provádíme montáže elektronických zabezpečovacích systémů.

9Hlaváč Jozef - Security Alarms1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Horní Věstonice 203, Horní Věstonice Bezdlužná

Nabízíme profesionální zabezpečení objektů, rodinných domů a bytů. Drátové i plně bezdrátové systémy bez zásahu do interiéru. Kategorie zabezpečení 2 (možno uplatnit slevy na pojistném). Nabízíme bezplatný návrh zabezpečení. Na systémy je záruka až 7 let.

10PURE group s.r.o.

Zabýváme se montáží, servisem a poradenstvím v zabezpečovacích systémech. Nabízíme kamerové a bezpečnostní systémy. Poskytujeme připojení k pultu centrální ochrany. Cenovou nabídku zpracujeme zdarma.


Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Břeclav


Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) v lokalitě Břeclav – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Břeclav.