Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) – Zlín

1–10 firem z 50 nalezených Filtry

1ATAK - bezpečnostní služba, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Podvesná XVII 3833, Zlín

Zajišťujeme služby v oblastech fyzické ochrany a ostrahy objektů. Dále zpracování bezpečnostních analýz, zajištění ostrahy na staveništích či návrhy zabezpečení a instalace bezpečnostní techniky. Mimo jiné nabízíme detektivní i strážní službu obchodních jednotek a kontrolu zaměstnanců v pracovní…

2PSWNET Zlín s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Nábřeží 599, Prštné Bezdlužná

Všem zákazníkům vytvoříme zdarma individuální cenovou nabídku, dle jeho požadavků. Dále nabízíme kamerové systémy Closed Circuit Television, uzavřené televizní okruhy (veřejné televizní vysílání je přístupno komukoliv, CCTV obraz je přístupný pouze tomu, kdo je zapojen do konkrétního CCTV okruhu.

3STASA , s.r.o. (pobočky Zlín-Louky)4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
třída Tomáše Bati…, Zlín-Louky
Otevřeno do 17:00

Nabízíme velkoobchodní prodej zabezpečovací techniky a kamerových systémů či GSM alarmů, fotopastí, zabezpečení domů a bytů včetně videotelefonů. Dále poskytujeme internetový prodej.

4MRP-Informatics, spol. s r.o. (pobočka Zlín)2 pobočky

Monitorovací a střežící videosystémy MRP-Video s přenosem obrazu po internetu, počítačových a telefonních sítích. V případě narušení hlídaného objektu dokáže obratem odeslat fotografii narušitele na mobilní telefon.

5Stasanet s.r.o. - www.Stasanet.cz6 poboček

Zabezpečovací technika, kamerové systémy AVTECH, HIK VISION, DAHUA, NUUO, VIVOTEK, prodej GSM alarmů, on-line prodej fotopastí, prodej zabezpečení domů a bytů PARADOX, JABLOTRON. Prodej videotelefonů značky COMMAX a FARFISA. Prodejní a výdejní místo a prezentací produktů.

6ORBCOMM CZECH REPUBLIC, s.r.o.

Naše společnost se od roku 1999 zabývá dodávkami zařízení pro sledování a monitoring vozidel. Naším cílem je zajistit našim zákazníkům informace, na základě kterých se mohou rychle orientovat a přijímat efektivní rozhodnutí. Takovým způsobem můžeme být nápomocni zejména v oborech jako je logistika,…

7Tlusťák Marek- webdispečink

Firma webdispečink provádí GPS sledování vozového parku. Zabýváme se prodejem a montáží autoalarmů a hands free sad.

8APLS spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Vršava 495, Zlín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabídka pokladních a informačních systémů pro maloobchodní síť prodejen. Nabízíme Vám napojení na zabezpečovací a kamerový systém ve spolupráci s firmou Tyco Fire & Intedrated Solutions.

9KVE-mont s.r.o.1 pobočka

Firma KVE-mont s.r.o. Otrokovice u Zlína provádí silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace. Naší hlavní činností jsou průmyslové elektromontáže. Provádíme montáž EZS zabezpečovacích systému JABLOTRON, kamerových systémů CCTV a fotovoltaických panelů.

10Kostelecký Martin - ROTES

Příkrá 3956, Zlín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej, montáž a servis anténní, satelitní a kamerové techniky a domácích telefonů. Montáž a opravy společných televizních antén (STA). Zabezpečovací systémy objektů.


Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) najdete 50 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 45 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 15 firem v regionu Zlín.