Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) – Ostrava - město

1–10 firem z 132 nalezených Filtry

1Pastrňák Petr- AUTOdílna Pastrňák a Automontáže.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
K Turkovu 3286/3, Ostrava, Martinov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provádíme mechanické opravy automobilů a autoklempířské práce. Zajistíme přípravu na STK a EMISE, diagnostiku VW, Seat a Audi. Nabízíme montáž tažných zařízení a zabezpečení automobilů.

2NEXT Security Ostrava s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Slévárenská 427/22, Ostrava, Mariánské…
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Výroba, prodej i plánování instalace zabezpečení bytu, domu a komerčních objektů. Bezpečnostní dveře do bytu, paneláku i domu, elektronické zabezpečení, kamery, pevné, nůžkové a rolovací mříže i bezpečnostní a protisluneční fólie na sklo, okno. Plánování i zaměření zdarma.

3KaP system, s.r.o.

28. října 2556/124, Moravská Ostrava
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Společnost nabízí zabezpečovací, kamerové a docházkové přístupové systémy. Provádíme stavební práce, zateplování budov, rekonstrukce střech, malířské práce, natěračské práce. Dodáváme markýzy, střešní světlíky a prosvětlení, požární systémy, domovní telefony, satelitní techniku. Zajišťujeme revize…

4Czeltroniks, s.r.o.

Nádražní 923/118, Ostrava-Moravská…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zabýváme se distribucí a prodejem kamerové zabezpečovací, TV a satelitní elektroniky.

5REELGATE s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Jánské 1046/4, Slezská Ostrava Bezdlužná

Služby v oblasti návrhu a realizací komunikačních technologií se specializací na realizaci datových sítí LAN a WAN. Dále zaměření na kamerové systémy IP, CCTV, elektrické zabezpečovací signalizace (EZS), elektrická požární signalizace (EPS). Provádíme elektroinstalace a elektromontáže.

6Kaňák Tomáš - bezpečnostní systémy

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Gen. Hrušky 1216/23, Ostrava-Mariánské… Bezdlužná

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických drátových i bezdrátových zabezpečovacích systémů (EZS). Nabízíme připojení na pult centralizované ochranky (PCO), kamerové systémy (CCTV), strukturované kabeláže (LAN, WAN), elektronické požární signalizace (EPS).

7EIKO, s.r.o - EZS, EPS, CCTV, IT sítě

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Obránců míru 224/50, Ostrava, Vítkovice Bezdlužná

Nabízíme elektromontážní práce, silnoproudé a slaboproudé rozvody, např. dodávky a montáže elektrických zabezpečovacích systémů, elektrické požární signalizace, kontroly vstupů, kamerových systémů. Společnost se specializuje na elektromontážní práce v oblasti slaboproudu, silnoproudu, měření a…

8VTS Morava s.r.o. - Výškové a technologické stavby

Gajdošova 3154/61, Ostrava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme práce v oblasti zajištění statiky budov, stejně jako zabezpečení objektů.

9AREKON spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ľudovíta Štúra 1085…, Ostrava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Společnost se zaměřuje na elektroinstalace - zabezpečovací signalizace, kamerové systémy, antény, satelitní technika, telefonní ústředny, výroba jednoúčelových elektronických zařízení, slaboproudé rozvody, strukturovaná kabeláž, montáže hromosvodů, rozvaděče, bezpečnostní fólie, protisluneční fólie.

10Fiala Libor - Fiala - Lifi

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Špálova 80, Ostrava, Přívoz Bezdlužná

Společnost Fiala Libor-Fiala-LIFI-Je měřící a regulační technika - prodej a servis. Projektujeme slaboproudé a silnoproudé elektroinstalace. Montujeme kamerové a zabezpečovací systémy. Provádíme revize.


Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) najdete 132 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 119 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 40 firem v regionu Ostrava - město.