Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) – Kroměříž

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1SOREGO Tech, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lutopecny 157, Lutopecny Bezdlužná

Služby pro oblasti navrhování, realizace, servisu a revizí slaboproudých zařízení EPS, EZS, CCTV, ERO a EKV. Nabízíme projektování průmyslových objektů, obchodních center a bytových domů, kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, datové a telefonní rozvody.

2PD CERKOM, s.r.o.

Služby pro oblasti slabouproudých technologií a bezpečnostních systémů, garážová vrata, brány i závory.

3BNC elektro, spol.s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pravčice 130, Pravčice Bezdlužná

Elektroinstalace, elektromontáže, inteligentní elektroinstalace, pasivní nebo aktivní hromosvod, slaboproud, televizní rozvody, příjem digitální televize, zabezpečovací a kamerové systémy, veřejné osvětlení, rozvaděče a dále prodává LED žárovky a LED pásky MAX-LED.

4CORA MANAGEMENT s.r.o. (pobočka Kroměříž)8 poboček

3.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Kojetínská 3666/64, Kroměříž

Správa a údržba nemovitostí, denní, generální a postavební úklid, mytí oken, výškové práce, čištění a renovace podlah, čištění koberců, žaluzií, údržba venkovních prostor, údržbářské práce a řešení odpadového hospodářství.

5Gahura Roman - RG-SYSTÉM

4.4
★★★★★
★★★★★
(10)
Holešovská 753, Hulín Bezdlužná

IT technologie, zabezpečovací a kamerové systémy a elektroinstalace, rozsáhlé služby od prodeje a servisu PC, IP kamery až po instalace a servis kamerových a bezpečnostních systémů a elektroinstalací. Nabízíme montáž zabezpečovacích zařízení.

6ESOKOM, s.r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Albertova 688, Kroměříž Bezdlužná

Firma se zabývá montážemi bezpečnostních systémů a slaboproudových technologií. Využíváme špičkové technologie a máme pracovníky s dlouholetou praxí.

7Bezpečnostní systémy, s.r.o.

Elektronické zabezpečení se specializací na problematiku prostorové, plášťové a předmětové ochrany.

8Ing. Petr Zahradník1 pobočka

Činnost naší firmy je spojena s opravou a rekonstrukcí starých a použitých jednonožových a třínožových řezaček papíru evropské provenience. Strojní a elektrické opravy realizujeme na řezačkách následujících značek – ADAST, SEYPA, POLAR, SCHNEIDER, WOHLENBERG, COMO. Návrh a instalace zabezpečovacích…

9Asociace chytrého bydlení

Odborné konzultace v oblasti chytrého bydlení. Dále i pořádání seminářů, přednášek, informování odborné a široké veřejnosti, spolupráce s akademickou půdou. Mimo jiné prosazování standardu chytrého bydlení u novostaveb, rekonstrukcí domů, u rezidenční či nerezidenční výstavby, zajišťování kvality…

10K-ELECTRONIC KM, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Plešovec 86, Chropyně
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

K-ELECTRONIC KM, s.r.o., se sídlem Plešovec 86, 768 11, Chropyně, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 97225, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání…


Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) najdete 25 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Kroměříž.