Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) – Frýdek - Místek

1–10 firem z 44 nalezených Filtry

1CBS BLOK, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
nám. Svobody 527, Třinec Bezdlužná

Společnost zaměřená na montáže zabezpečovacích a kamerových systémů, prodej alarmů, kamerových, vstupních systémů, pohonů vrat, ozvučovací techniky, domácích videotelefonů, svítidel, kabelů, konektorů, nářadí i elektroinstalačního materiálu.

2E + M plus spol. s r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
4. května 217, Frýdek-Místek,…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma E + M plus, s r.o., byla založena v roce 1991 ve Frýdku-Místku. Hlavním cílem firmy je poskytovat všestranné služby v oblasti ochrany osob a majetku, tedy zabezpečovací a kamerové systémy pro Frýdek-Místek, Ostravu a okolí. Důraz je kladen na maximální kvalitu odvedené práce a individuální…

3Global-export-import.cz

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Ostravská 494 , Sviadnov
Dnes už má zavřeno

Firma zaměřená na internetový prodej autodoplňků a zabezpečovací techniky - kamerové a monitorovací systémy, dveřní audio a videotelefony, alarmy do objektů, bezdrátové zvonky, parkovací čidla, autokompresory, autonabíječky nebo startovací kabely.

4Sikur Systems s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Míru 2062, Frýdek-Místek Bezdlužná

Společnost se zaměřuje na kamerové, docházkové, přístupové, bezpečnostní systémy, domácí videotelefony a alarmy.

5Týn Petr

Zajišťujeme dodávky a profesionální montáže účinných bezpečnostních systémů. Nabízíme praktické elektroinstalace, jako jsou docházkové systémy, interkomy či ozvučovací systémy. Poskytujeme servis a poradenství.

6Bc. Aleš Wrzecionko

Nebory 358 , Třinec Bezdlužná

Firma poskytuje alarmy do budov a zabezpečovací zařízení.

7Kmošťák Jan

Baška 254, Baška Bezdlužná

Firma zaměřená na elektroinstalace domů, bytů, průmyslových prostor. Dále také revize, zabezpečovací kamerové, anténní, satelitní i PC systémy.

8Prško Štefan

J. Božana 3133, Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma zaměřená na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, montáže hromosvodů, zabezpečovacích, kamerových a požárních systémů.

9Golasowski Petr

Firma zaměřená na montáže, opravy a prodej satelitní a počítačové techniky. K dalším činnostem patří instalace počítačových sítí, elektronických zabezpečovacích, kamerových a požárních systémů.

10Smyček Petr

Firma zaměřená na montáž a servis elektronických zabezpečovacích, kamerových a požárních systémů, domovních zvonků, videotelefonů, anténní a satelitní techniky.


Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) najdete 44 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 40 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 13 firem v regionu Frýdek - Místek.