Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) – Přerov

1–10 firem z 36 nalezených Filtry

1Tomi Czech, s.r.o. (pobočka Lipník nad Bečvou)4 pobočky

Na Bečvě 1388, Lipník nad Bečvou
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme specializovaný prodej a montáž satelitní, anténní a wifi techniky. Prodáváme kamerové systémy, držáky pro LCD a plazmové TV. Zaměřujeme se také na výrobu satelitních i wifi držáků. V našem sortimentu naleznete techniku pro DVB-T, DVB-S a DVB-C.

2MERCON, spol. s r.o.- sídlo společnosti3 pobočky

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
9. května 2839/90, Přerov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. Zabýváme se výrobou rozvaděčů a ovládacích pultů, měřením i regulací tepelné energetiky a montážemi včetně revizí vyhrazených elektrických zařízení.

3Veria

3.3
★★★★★
★★★★★
(9)
nábř.…, Přerov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Komplexní nabídka elektronického zabezpečení objektů, GSM alarmů, DVR systémů a kamerového systému Veria.

4Elektro Bukáček s.r.o.

Wilsonova 154, Přerov
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Elektro Bukáček s.r.o. nabízí služby elektroinstalačních prací. Do jejich nabídky patří elektroinstalace průmyslových a obchodních objektů, měření, regulace a výroba rozvaděčů, elektrické vytápění, projekce a revize elektroinstalací, zabezpečovací systémy a další.

5KEN SECURITY s.r.o.1 pobočka

Bezpečnostní agentura KEN střeží v rámci olomouckého kraje řadu významných podniků, současně má na pultu centrální ochrany napojených přes 600 klientů.

6SIGNALBAU a.s. (pobočka Přerov)1 pobočka

Moštěnská 60/4a, Přerov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Společnost SIGNALBAU a.s. poskytuje služby v oblasti výkopových prací. Nabízí elektronické zabezpečovací a signalizační zařízení, dodává a montuje elektrozařízení a trafostanice do 110 kW.

7SKEL s.r.o.

SKEL s.r.o. je firma zaměřená na elektromontáže v oblasti silnoproudu a slaboproudu, EZS, EPS, revize elektro, měření a regulace a další služby v oblasti elektro. Zákazníkum chceme za cenově přijatelných podmínek poskytovat vysokou kvalitu, spolehlivost a technickou úroveň od vypracování projektové…

8ROVEL , spol. s r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žerotínovo nám. 169…, Přerov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma Rovel, spol .s r.o. vznikla v roce 1993 jako jeden z velkoobchodů výrobní firmy Rostex Vyškov. Velkoobchod,zaměřený na mechanické zabezpečení nabízí nejen kompletní sortiment největšího tuzemského výrobce bezpečnostního kování, ale svůj sortiment rozšířil a ve své oblasti zastupuje významné…

9AVE LIMA, s.r.o.

Nabízíme elektroinstalace a elektrorevize, měření intenzity světla, měření energetická. Montujeme hromosvody a zabezpečovací zařízení.

10ELMA TECHNIK s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Trávník 475/33, Přerov Bezdlužná

Nabízíme dlouholeté zkušenosti v oblasti revizní technik a techniků elektro. Zajišťujeme zodpovědné a rychlé provedení revizních prací, měření špičkovou technikou, elektronické zpracování dat, ochotu a přizpůsobivost. Snažíme se posoudit i kompletnost dokumentů souvisejících s revizemi el. zařízení…


Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) najdete 36 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 32 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 11 firem v regionu Přerov.