Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) – Opava

1–10 firem z 31 nalezených Filtry

1Jařab Libor - Nejceny.cz1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(22)
Hlučínská 47/158, Kravaře
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Internetový obchod a kamenná prodejna. Produkty pro dům a byt, zahradu, sport. Velký výběr počítačů, elektra, telefonů, zabezpečení, satelitních systémů. Dále poskytujeme servis výpočetní techniky.

2Rádek Martin - 4M Elektronické systémy

Otická 39, Opava Bezdlužná

Zaobíráme se prodejem kamerových a bezpečnostních systémů. Dále dodávám požární signalizace, přístupové a docházkové systémy. Mimo jiné i domovní telefony a video telefony.

3Harazim Evald- HARAZIM EVALD-A.E.S.

Nabízíme prodej a montáž elektronických zabezpečovacích systémů, kamerových a požárních systémů i strukturovaných kabeláží.

4Turek Martin - elektroinstalace

Nabídka elektroinstalačních prací a montáží antén, satelitů, kamerových systémů a zabezpečovacích systémů. Dále také montáž datových sítí.

5Rystol technology s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti IT, elektro služby, grafické služby. Provádíme veškeré elektromontážní silnoproudé a slaboproudé práce. Dále se zaměřujeme na správu a údržbu systémů, zabezpečovací, anténní, satelitní techniku, audity a analýzy SW/HW, monitoring vozidel, dopravu zboží. Nabízíme…

6ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o. - Czechphone1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Průmyslová 969, Bolatice Bezdlužná

Prodej sortimentu pro moderní domy a ekonomické bydlení. Dále nabízíme tepelná čerpadla NIBE, regulační prvky a vodní armatury Honeywell. Mimo jiné i úpravny vody, bojlery, alarmy, vypínače a zásuvky ABB.

7Vařechová Lenka - LV-ZABEZPECENI

Kompletní montáž a servis k zabezpečení domů, bytů či kanceláří. Prodej výrobků společnosti Jablotron. Záruka 5 let na materiál, CCTV. Nabízíme také montáž drátových a bezdrátových alarmů a kamer.

8Broda Petr

Montáže zabezpečovacího zařízení. Nabízíme kamerové systémy a domácí telefony. Zajišťování budování počítačových a telefonních sítí.

9Kadlíček Roman - Kadlíček alarmy

Za Humny 1050/7, Opava
Otevřeno do 23:59
Bezdlužná

Návrhy a instalace zabezpečovacích, elektronických požárních a kamerových systémů, počítačových sítí a domácích telefonů. Hardwarové výstavby počítačových sítí.

10Moša Marek - Elektro Moša

Cihelní 159, Branka u Opavy
Otevřeno do 23:59
Bezdlužná

Zabýváme se zabezpečovacími systémy a regulací řízení objektů JABLOTRON. Prodáváme inteligentní systémy, které řídí vytápění, krby, klimatizaci, ventilaci, stínící techniku, ohřev vody, vyhřívání bazénu i akvárií. Podle venkovní vlhkosti řídí i zavlažování zahrady.


Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) najdete 31 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 28 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Opava.