Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) – Karviná

1–10 firem z 44 nalezených Filtry

1Škola Tomáš - antény, satelity, TS

Firma nabízí prodej a montáž satelitů, antén a kamerových a zabezpečovacích systémů.

2Adas Security Group, s.r.o.2 pobočky

Provádíme komplexní bezpečnostní a detektivní služby na území celé ČR. Dále montujeme elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy, PCO, detektivní činnost v supermarketech, převozy hotovostí, úklidové služby.

3Macura Zdeněk- BONA FIDES

Zajišťujeme ostrahu majetků, objektů, vrátnicí a recepcí. Dále poskytujeme pochůzkovou ostrahu psovody a služebními psy. Navrhujeme a montujeme elektronické zabezpečovací signalizace, bezdrátové domovní a bytové zvonky, nouzové telefonní hlásiče, signalizátory hovorů, dálkové ovladače světel, dveří.

4Vincenec Martin1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(37)
Budovatelů 808/36, Havířov, Prostřední… Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a servisem antén, satelitní techniky, alarmů, kamerových systémů a zabezpečovací techniky. Zajistíme instalace kompletního řešení pro rodinné i panelové domy, rekonstrukce a opravy stávajících rozvodů RD a STA.

5Novák David- AntenaServis

Provádíme montáže a servis domácích anténních rozvodů, společných antén STA, satelitního příjmu, kamerových systému a zabezpečení. Poskytujeme prodej, instalace a servis satelitní, a internetové televize Telly.

6Ilona Prudlová-UNIVERSAL SHOP

Dětmarovice 31, Dětmarovice
Dnes už má zavřeno

Provozujeme internetový obchod s širokou nabídkou zboží od elektroniky po domácí a kuchyňské potřeby. Nabízíme elektroinstalační materiály, LED osvětlení, svítilny, audio a TV techniku, počítače, autobaterie, nářadí, světelné zdroje, měřící a regulační techniku aj. Dále prodáváme pokladní systémy a…

7MB zabezpečení s.r.o.

K Hájence 1305 , Dolní Lutyně
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Provádíme zabezpečení domu, bytů a firem pomocí EZS a kamerového systému. Zajišťujeme také realizaci docházkových systémů po celé ČR.

8Torael Net s.r.o.

Jurije Gagarina…, Havířov, Bludovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme technické služby a prodej i instalace kamerových, zabezpečovacích či telekomunikačních systémů a počítačových sítí.

9Vincenec Martin (pobočka Karviná, Nové Město)1 pobočka

Zabýváme se prodejem a servisem antén, satelitní techniky, alarmů, kamerových systémů a zabezpečovací techniky. Zajistím instalace kompletního řešení pro rodinné i panelové domy, rekonstrukce a opravy stávajících rozvodů RD a STA.

10Nedomlel Jiří- Energoinstal

Nabízíme elektroinstalační práce. Zajištění slabo i silnoproudých rozvodů, revizí elektrického zařízení, instalace zabezpečovací techniky a alarmů. Revize budov i hromosvodů.


Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) v lokalitě Karviná – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) najdete 44 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 40 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 13 firem v regionu Karviná.