Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) – Karviná

1–10 firem z 53 nalezených Filtry

1Škola Tomáš - antény, satelity, TS

Firma nabízí prodej a montáž satelitů, antén a kamerových a zabezpečovacích systémů.

2Adas Security Group, s.r.o.2 pobočky

Provádíme komplexní bezpečnostní a detektivní služby na území celé ČR. Dále montujeme elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy, PCO, detektivní činnost v supermarketech, převozy hotovostí, úklidové služby.

3Macura Zdeněk- BONA FIDES

Zajišťujeme ostrahu majetků, objektů, vrátnicí a recepcí. Dále poskytujeme pochůzkovou ostrahu psovody a služebními psy. Navrhujeme a montujeme elektronické zabezpečovací signalizace, bezdrátové domovní a bytové zvonky, nouzové telefonní hlásiče, signalizátory hovorů, dálkové ovladače světel, dveří.

4Vincenec Martin1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(39)
Budovatelů 808/36, Havířov, Prostřední… Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a servisem antén, satelitní techniky, alarmů, kamerových systémů a zabezpečovací techniky. Zajistíme instalace kompletního řešení pro rodinné i panelové domy, rekonstrukce a opravy stávajících rozvodů RD a STA.

5PC ALARM plus s.r.o.

Zajistíme montáže, opravy a prodej satelitní i počítačové techniky. Dále instalujeme počítačové sítě, elektronické zabezpečovací, kamerové i požární systémy.

6Novák David- AntenaServis

Provádíme montáže a servis domácích anténních rozvodů, společných antén STA, satelitního příjmu, kamerových systému a zabezpečení. Poskytujeme prodej, instalace a servis satelitní, a internetové televize Telly.

7BOHEMIA SAFE

Dětmarovice 97, Dětmarovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

BOHEMIA SAFE, se sídlem Dětmarovice 97, 735 71, Dětmarovice, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2014. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

8Bezkam, s.r.o.

Bezkam, s.r.o., se sídlem Žofinská 374, 735 14, Orlová-Poruba, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 72093, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

9Ivo Byrtus

Hornická 805, Albrechtice
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Ivo Byrtus, se sídlem Hornická 805, 735 43, Albrechtice, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a…

10DEFENDIT SYSTEMS, s.r.o.

Hlavní třída 387/45, Havířov-Město
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

DEFENDIT SYSTEMS, s.r.o., se sídlem Hlavní třída 387/45, 736 01, Havířov-Město, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 77938, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2019. Pracuje u nás 1 - 5…


Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) v lokalitě Karviná – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) najdete 53 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 48 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 16 firem v regionu Karviná.