Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) – Olomouc

1–10 firem z 67 nalezených Filtry

1Maršík Jiří - ELEKTRO PLUS

Naše firma provádí: elektroinstalační práce, elektroinstalace - montáž , elektro - montáže, hromosvody - montáž, vzduchotechnika - montáž, revize - projekce .

2F & B COMPANY s.r.o.

Dodáváme satelitní systémy komunikační modul, elektronické bezpečovací systémy vozidel.

3DIOL družstvo

Bezpečnostní služba s dlouholetou tradicí. Dále zabezpečujeme profesionální ostrahu objektů a majetku, recepční a úklidové služby. Mimo jiné nabízíme možnost náhradního plnění. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2008, získaného od společnosti QUALITY Austria. Otevřeno nonstop.

4ELEKTRO - BAU OLOMOUC, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Stará Přerovská 790, Olomouc Bezdlužná

Specializujeme se na elektromontážní práce se zaměřením na instalace, montáže, údržby a opravy vyhrazených elektrických zařízení. Z dalších činností nabízí především projektovou dokumentaci a revize elektrozařízení. Provádíme elektroinstalace a slaboproudé instalace.

5HEINZ - ELEKTRO s. r. o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Dolní novosadská 58, Olomouc Bezdlužná

Naše firma HEINZ – ELEKTRO s.r.o. byla založena v roce 1991 a zabývá se veškerými elektroinstalačními pracemi v bytech, rodinných domech, firmách, zdravotnictví a průmyslu.

6FELOMA, s.r.o.

Nabízíme slaboproudé rozvody, strukturovanou kabeláž, elektronické zabezpečení budov, elektrické zabezpečovací a požární signalizace EZS, EPS, kamerové a přístupové systémy, telefonní ústředny.

7INTELIX Technologies s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Lazecká 57/6, Olomouc Bezdlužná

Provádíme komplexní elektroinstalace, zabezpečovací zařízení a kamerové systémy. Návrh řešení moderních rodinných domů i bytů včetně všech potřebných technologií. Domácí automatizace a inteligentní elektroinstalace, showroom s ukázkami různých systémů. Návrhy, projekty, realizace a servis.

8Telekomunikační a zabezpečovací systémy - Lubomír Loník

Zajišťuji dodávky a servis telekomunikační techniky. Provádím elektroinstalace a instalace docházkových i přístupových systémů či zabezpečovacích zařízení. Dále se specializuji na instalace a servis kamerových systémů, slaboproudých rozvodů a elektronických zabezpečovacích systémů.

9Elektropráce Spáčil s.r.o.1 pobočka

Jsme stavební a elektromontážní společnost působící na celém území ČR, převážně v Olomouckém, Moravskoslezském, Zlínském a Jihomoravském kraji.

10Vilímec Dušan - elektronické systémy

Od vzniku firmy v roce 1998 se na základě získání Koncesní listiny k poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob zabýváme službami v oblasti elektronického a mechanického zabezpečení objektů.


Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) najdete 67 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 60 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 20 firem v regionu Olomouc.