Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) – Hodonín

1–10 firem z 35 nalezených Filtry

1O.S.E. Security Consulting, s.r.o.4 pobočky

3.9
★★★★★
★★★★★
(16)
Plucárna 3560/1, Hodonín Bezdlužná

Bezpečnostní agentura poskytuje komplexní bezpečnostní služby. Nabízíme ostrahu firem a domácností, fyzickou ostrahu, ostrahu vozidel a knihy jízd a ostatní bezpečnostní služby. Provádíme každodenní kontroly zásahovou jednotkou. Zajišťujeme služby na míru. Kontaktujte nás!

2Elektromarkt, spol. s r.o.1 pobočka

Dodáváme, montujeme a servisujeme zabezpečovací a kamerové systémy, požární signalizaci i ostatní slaboproudé zařízení. Nabízíme elektroinstalační materiál (kabely, zásuvky, vypínače, jističe, svítidla).

3IDC Moravia, s.r.o.

Prodej a montáž zabezpečovacích systémů.

4Elektro-Krša s.r.o.

ELEKTRO KRŠA s.r.o. se zaměřuje na kompletní dodávku a poradenství v oblasti elektromontážních činností, realizaci fotovoltaických elektráren jak na území České republiky tak i v zahraničí. Nedílnou součástí nabídky je servis střešních fotovoltaických elektráren na území České a Slovenské republiky.

5EJM Hovorany, s.r.o.

Hovorany 19, Hovorany
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme rozsáhlé služby v oblasti elektroinstalací bytových, průmyslových i komerčních objektů a budov. Poskytujeme komplexní servis při instalaci silnoproudých rozvodů, měření a regulace, hromosvodů, montáží rozvodů STA, domácích telefonů, datových rozvodů, zabezpečovacích systémů, kamerových…

6Ladislav Malík - RATES

Havlíčkova 102/2a, Hodonín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

V současné době poskytujeme fotovoltaické elektrárny na klíč, anténní a satelitní systémy individuální i společné, satelitní systémy pro domácnosti, jachty, nákladní auta, karavany atd., elektronické zabezpečovací a požární systémy (EZS+EPS), kamerové zabezpečovací a monitorovací zařízení (CCTV),…

7ELCOMT system´s, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(17)
Zámecká 777, Bzenec

Nabízíme počítače a počítačové sestavy i notebooky včetně zabezpečovacích či kamerových systémů a poskytujeme servis i správu počítačových sítí.

8Imrich Hanispák- ELEKTROMONTÁŽE HODONÍN

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Měšťanská 1124/144, Hodonín

Dodávka, montáž a servis klimatizačních zařízení, zabezpečovacích zařízení, kompletní dodávky elektroinstalací. Zabýváme se poskytováním služeb v oblasti elektroinstalací, zabezpečovacích a přístupových systémů a revizemi elektrických zařízení.

9SSTECH s.r.o.

Marxova 21, Hodonín Bezdlužná

Poskytujeme komplexní bezpečnostní služby s připojením na pult centrální ochrany. Nabízíme také bezpečnostní systémy, jako například zabezpečovací a kamerové systémy, GPS monitoring aut, servery a strukturovanou kabeláž, domácí tísňové volání. Mezi naše služby patří ostraha firem a domácností,…

10Synek Miroslav- Slips

Nová 903, Mutěnice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na prodej a opravy výpočetní techniky. Zákazníkům nabízíme také tisk projektů, tvorbu webových stránek, potisk automobilů, likvidaci elektroodpadů, likvidaci tonerů a baterií. Provádíme správu sítí a reklamní služby. Prodáváme kompletní počítačové a serverové sestavy, notebooky i…


Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) v lokalitě Hodonín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) najdete 35 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 32 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 11 firem v regionu Hodonín.